کد خبر : 98019تاریخ ثبت : 1398/1/28 11:10:28
فرمانده سپاه گناوه در جمع دانشجویان پیام نور:

جوانان مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم انقلاب هستند

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه در پویش حمایت دانشجویان دانشگاه پیام نور گناوه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رهبرمعظم انقلاب در گام دوم انقلاب برای همه آحاد جامعه نقش و وظایفی ترسیم کرد که جوانان مخاطبان اصلی آن هستند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، یاسین اکبا فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان گناوه که در پویش حمایت دانشجویان دانشگاه پیام نور گناوه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان مدعو حضور داشت با محکوم کردن اقدام دولت آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران گفت: ترامپ تصمیم های نابخردانه ای را در منطقه ازجمله معرفی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل، انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس، رسمیت بخشیدن حاکمیت آن رژیم جعلی بر بلندهای جولان و قرار دادن سپاه در فهرست سازمان های تروریسی گرفته است.

وی اظهارداشت: البته این اقدام ناشیانه ترامپ را کشورهای جهان به جز رژیم جعلی صهیونیست و چند کشور مرتجع منطقه، نپذیرفتند و ترامپ با اقدام اشتباه خود، حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را که سپاه با حمایت مردم حافظ آن است، امضا کرد.

اکبا با بیان این که همه پاسدار انقلاب هستند، ادامه داد: اقدامی که رئیس جمهوری آمریکا علیه این نهاد مقدس کرد وظیفه ما را نسبت به ارزش و آرمان های انقلاب افزایش داد.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه عنوان کرد: برنامه و سیاست های رئیس جمهوری آمریکا در منطقه ازجمله معرفی کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان گروه تروریستی درجهان قابل پذیرش نبوده و درقبال آن شکست سختی خورد.

یاسین اکبا تصریح کرد: رهبرمعظم انقلاب در گام دوم انقلاب برای همه آحاد جامعه نقش و وظایفی ترسیم کرد که جوانان مخاطبان اصلی آن هستند.

وی افزود: در اجرای گام دوم انقلاب سپاه و بسیج وظیفه و مسئولیت سنگینی در تراز انقلاب اسلامی دارد که این نهاد در شهرستان همه تلاش و توان خود را برای تحقق آن به کار خواهد بست.

رئیس دانشگاه پیام نور گناوه نیز در ابتدای این برنامه گفت: رهبر معظم انقلاب نگاه خاص و ویژه ای به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارد که مایه عزتمندی بیشتر برای این نهاد مقدس است.

مجید قربانی افزود: نهاد مقدس سپاه با داشتن مردان انقلابی و مومن همواره برای حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب و دین مبین اسلام باعث پیشبرد اهداف نظام شده است.

وی گفت: تصمیم نادرست و غیرقابل قبول ترامپ در تروریست خواندن سپاه با شکست مواجه خواهد شد زیرا که اقتدار این نهاد مقدس اجازه قدرت نمایی به آمریکا نمی دهد و ازسوی دیگر همراه نشدن کشورهای دیگر با آن کشور سبب منزوی شدن استکبار شده است.

وی افزود: گنجاندن نام سپاه به عنوان نیروی نظامی و بخشی از یک کشور در فهرست گروه های تروریستی با عرف و قوانین بین المللی هیچگونه سازگاری ندارد و عملی غیرمنطقی و خصمانه است.

رئیس دانشگاه پیام نور گناوه افزود: مشی سپاه مبارزه با تروریسم است و مقابله این نهاد نظامی و مردمی با داعش که دست پرورده آمریکاست در اذهان جهانیان به اثبات رسیده است.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه