کد خبر : 98146تاریخ ثبت : 1398/2/17 13:09:55
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر:

دانشجویان مخاطبان اصلی گروه های جهادی هستند/ حضور 955 جهادگر بوشهری در شهرستان باوی

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر با اشاره به رسالت بسیج سازندگی گفت: رسالت اصلی بسیج سازندگی تامین محتوا برای رفع اوقات فراغت جوانان است که مخاطبان اصلی طرح های جهادی جوانان دانشگاهی هستند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، ذوالفقار عباسی فرد رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر با اشاره به رسالت بسیج سازندگی گفت: رسالت اصلی بسیج سازندگی تامین محتوا برای رفع اوقات فراغت جوانان است که مخاطبان اصلی طرح های جهادی جوانان دانشگاهی است.

عباسی فرد اظهار کرد: نیروی انسانی جهت فعالیت های بسیج سازندگی از مجموعه بسیج دانشجویی خواهر و برادر، بسیج طلاب، بسیج محلات و دیگر اقشار بسیج تامین می شود که بتواند به خوبی با روحیه جهادی در دو شرایط طبیعی و حوادث غیرمترقبه ماموریت خود را به خوبی انجام دهد.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر افزود: بسیج سازندگی استان بوشهر در کم تر روستایی است که حضور پیدا نکرده باشد و اردوهای جهادی و حضور در مناطق محروم بهترین فرصت برای خودسازی جوانان است تا در مسیر اصلی فرهنگ دینی و تربیت اسلامی قرار بگیرند.

وی بیان کرد: رمز موفقیت همه اقدامات بسیج سازندگی کار ایمانی، اعتقادی و داوطلبانه است و دومین شاخصه برکات فعالیت های میدانی است که جهادگران به صورت اجرایی آن را انجام می دهند.

این جهادگر با اشاره به کمک رسانی به مناطق سیل زده خوزستان، عنوان کرد: در استان خوزستان به تعبییری می توان گفت میدانی برای رزمایش های خدمات رسانی بود که نمایش 995 جهادگر بسیجی در 100 روستان و سه شهر استان خوزستان با فعالیت های جابجایی و استقرار مردم، توزیع غذای گرم، توزیع روزانه 3هزار قرص نان، و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بوده است.

ذوالفقار عباسی فرد گفت: گروه های جهادی به صورت جغرافیا محور و موضوع محور به ارائه خدمات می پردازند و در مناطق محروم شهرها هم سرمایه گذاری را شروع کرده ایم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه