کد خبر : 98182تاریخ ثبت : 1398/2/21 09:18:03
با صدور حکمی؛

رئیس جدید پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه خلیج فارس منصوب شد

رئیس دانشگاه خلیج فارس در حکمی رئیس جدید پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه را منصوب کرد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، عبدالمجید مصلح رئیس دانشگاه خلیج فارس در حکمی احمد کشاورز را به سمت رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه منصوب کرد.

مصلح در این حکم بر لزوم ارتباط با صنایع مختلف جهت ارتقا شاخص‌های کمی و کیفی آن پژوهشکده را تاکید کرده است. متن کامل این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر احمد کشاورز
عضو محترم هیات علمی دانشکده مهندسی

با سلام و احترام،

نظر به تعهد و تخصص جنابعالی و به استناد ماده 4؛ بند هـ ، ردیف 10 آئین نامه مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مصوب جلسه شماره 684 مورخ 10/12/89 شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این حکم به مدت 2 سال به سمت رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه منصوب می­‌شوید. 

نظر به درایت و تجارب ارزشمند جنابعالی و مجموعه همکاران، ضروری است به نحوی برنامه‌ریزی شود تا توسعه فناوری‌های تقاضامحور، ثبت اختراع، افزایش درآمدهای تحقیقاتی، ارتباط با صنایع و سازمان‌های مختلف با رویکردی ملی و بین المللی، جهت ارتقا شاخص‌های کمی و کیفی مندرج در نظام‌های رتبه بندی معتبر در دستور کار آن پژوهشکده قرار بگیرد. 

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره­‌‌گیری از نظرات و تجربیات سایر همکاران محترم در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه