کد خبر : 98230تاریخ ثبت : 1398/2/23 08:18:01
در نشست با اعضای کنگره سرداران و 2 هزار شهید استان ؛

فرمانده سپاه امام صادق (ع): مردم بوشهر حماسه آفرینند/ استاندار: از ظرفیت های ادارات برای کنگره استفاده شود

فرمانده سپاه امام صادق(ع) گفت: ملت شهید پرور بوشهر در تمامی مبارزات علیه دشمنان اسلام حماسه آفریدند و بوشهری‌ها حماسه آفرینند و کمترین استانی در کشور وجود دارد که همچنین ویژگی‌هایی داشته باشد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به نقل از سپاس ؛ سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در نشست با اعضای ستاد کنگره 2000 هزار شهید استان با تشکر از مسئولین کمیته های 20 گانه این کنگره گفت: جلسات هماهنگی کنگره برگزار شده و میطلبه همه عزیزان و ادارات دولتی در راستای شرح وظایف کمیته ها به کار گیری شوند.

وی افزود: خیلی از کمیته های ما کار های خود را آغاز کرده اند و جلو هستند ولی  بعضی از کمیته ها بسیار عقب هستند و دوستان باید تلاش کنند و کار ها را انجام دهند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر بیان کرد: کمیته های 20 گانه فعال تر شوند و با کنگره ارتباط بیشتری داشته باشند و گزارش اقدامات انجام شده خود را به تفکیک به ستاد کنگره ارسال شود.

رزمجو اشاره کرد: ما همه در قبال شهدا مدیون هستیم و ما می خواهیم فرهنگ پایدار شهدا که این حرکت فقط یک بار در سال 1384 اجراع شد و امسال هم ما ان شالله با همکاری شما عزیزان کار های خوبی را در خور و شعن شهدا هستند انجام هیم.

وی گفت: ملت شهید پرور بوشهر در تمامی مبارزات علیه دشمنان اسلام حماسه آفریدند و بوشهریها حماسه آفرینند و کمترین استانی در کشور وجود دارد که همچنین ویژگی هایی داشته باشد.

دبیر ستاد اجرایی کنگره سرداران و 2000شهید استان بوشهر گفت: بعضی از کاندیده های مجلس شورای اسلامی پیشنهاد مالی به کنگره داده بود ند و قصد سوء استفاده از این کنگره را داشتند و من  با آن مخالفت شدید کردم.

سردار رزمجو گفت: با قول مساعد شهردار بند بوشهر ورودی شهر بوشهر یک المان با نماد سنتی بوشهر و تصاویر شهدا از طرف شهرداری نصب خواهد شد.

عبدالکریم گراوند استاندارد بوشهر در ادامه این جلسه بیان کرد: نگاه های کمیته های اجرای به کمیته نباید این باشد که چقدر پول وجود دارد و باید با ظرفیت خودشان استفاده کنند.

استاندارد بوشهر افزود: از سوی مقامات بالا یک ریال هنوز به ما داده نشده است و باید اصل را بر صرفه جویی در برگزاری این کنگره گذاشت و ما چون نخواسته ایم این برنامه را سیاسی کنیم و سوء استفاده ای از این برنامه  شود بنده با این گونه اقدامات مخلفت شدید کرده ام.

وی گفت: دستگاه ها اقدامات خود را ردیف کنند و انتظار پول هم نباشند.

عبدالکریم گراوند خاطرنشان کرد: استانداری ردیف بوجه ای خواصی در این مورد ندارد و باید با شیوه های خودمان داریم حساب کنیم و پول در اختیار دستگاه ها قرار دهیم.

استاندارد تاکید کرد: بر اساس برنامه زمانبندی شده برنامه ها را اجراع شود و باید تلاش کنیم با سرمایه هایمان و امکانات کنگره را به سر انجام مطلوبی برسانیم.

وی افزود: کنگره قبل بوشهر تجربه بزرگی است و کمیته های چند گانه باید از این تجربیات استفاده کنند.

عبدالکریم گراوند گفت: در حوزه فرهنگ کار های ارزشمندی انجام شده و دوستان از طرفیت صداوسیما استفاده کنند و می توانند کار های خوبی انجام دهند.

گراوند بیان کرد: برای ساخت فیلم سینمایی شهدا از ظرفیت اداره فرهنگ و ارشاد استفاده شود و بنده طی نامه ای به وزیر ارشاد خواستار کمک به این برنامه خواغهم شد.

استاندارد بوشهر تاکید کرد: در حوزه آماده سازی شهر شهردار باید از منابع خود استفاده کنند و همه دستگاه نیز همین کار را کنند و از منابع خود استفاده کنند.

وی خاطر نشان کرد: شهدا امروز بزرگترین سرماه های ما هستند و آرامش و آسایشی که داریم مدیون شهدا هستیم و انشالله خود شهدا کمک خواهند کرد مراسمی را در خور و شعن شهدا برگزار کینیم.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه