کد خبر : 98235تاریخ ثبت : 1398/2/24 08:30:51
دانشگاه به بیراهه می‌رود؛

پخش فیلم غیر اخلاقی در یکی از دانشگاه‌های دشتستان با حضور رئیس دانشگاه + عکس

دانشجویان یکی از دانشگاه‌های دشتستان در سالن پخش فیلم دانشگاه به همراه رئیس دانشگاه جهت دیدن فیلم حضور داشتند که بجای فیلم ایرانی، فیلم خارجی با دوبله فارسی که دارای صحنه های غیر اخلاقی و در برخی موارد بازیگران خارجی بدون پوشش بوده اند، پخش می شود.

به گزارش "دانشجونیوز" ، مدتی است برخی از دانشگاه های مستقر در استان بوشهر به فعالیت هایی مانند پخش فیلم، اردوهای دانشجویی در قالب های مختلف، اجرای برنامه های مختلط دانشجویی می پردازند که برخی از آنها خالی از حاشیه نیست و سکوت مسئولین دانشجویی و دانشگاه ها در پی دارد.

یکی از انجمن های علمی دانشگاه های مستقر در شهرستان دشتستان برنامه ای ثابت برای اجرای فیلم های مختلف دارد که روزهای دوشنبه برگزار می شود و حضور برای همه دانشجویان بلامانع است که در برخی موارد مسئولین دانشگاه نیز در سالن پخش فیلم حضور دارند.

روز گذشته در حالی که براساس برنامه از قبل تعیین شده بسیاری از دانشجویان دختر و پسر در سالن پخش فیلم دانشگاه به همراه رئیس دانشگاه جهت دیدن فیلم حضور داشتند که بجای فیلم ایرانی، فیلم خارجی با دوبله فارسی پخش می شود.

 با توجه به اینکه فیلم دارای صحنه های غیر اخلاقی بوده است اما رئیس دانشگاه بدون هیچ واکنشی نسبت به برگزار کننده گان تا پایان فیلم در سالن حضور و بعداز آن به همراه دانشجویان سالن را ترک می کند.

حال باید منتظر ماند و دید آیا دستگاه های نظارتی چه واکنشی نسبت به برگزار کننده گان چنین برنامه هایی در دانشگاه ها به صورت مختلط انجام خواهند داد.

انتهای پیام//

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه