کد خبر : 98236تاریخ ثبت : 1398/2/24 10:07:38
رئیس دانشگاه خلیج فارس:

کانون های دانایی محور برای حفظ کسب و کارهاست

رئیس دانشگاه خلیج فارس گفت: عوامل توسعه کانون دانایی محور، حفظ کسب و کارها و کارکنان دانایی، جذب رویداد ها و دیگر فعالیت های موفق و برند سازی برای شهر به عنوان یک شهر پیش کنشگر است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، سومین نشست از مجموعه نشست های فکری "مکتب بوشهر" با موضوع توسعه کانون های دانایی در شهر با حضور شهردار و اعضا شورای شهر، اساتید دانشگاه های علوم پزشکی، دانشگاه خلیج فارس و دانشجویان در دانشگاه خلیج فارس برگزار شد.

عبدالمجید مصلح رئیس دانشگاه خلیج فارس در این نشست گفت: کانون دانایی یک محیط تک کارکردی خسته کننده که فقط محلی برای کار باشد نیست و این کانون باید فضایی برای تفریح، اوقات فراغت، واحد های خرده فروشی و فعالیت های فرهنگی، هنری باشد.

مصلح افزود: کانون دانایی، نواحی جذاب با امکانات، شغل، غذای خوب و یک محیط بزرگ با ارتباطات مناسب است.

وی اظهار داشت: برای توسعه یک کانون دانایی عوامل مختلفی وجود دارد که از جمله آنها می توان به حفظ کسب و کارها و کارکنان دانایی، جذب رویداد ها و دیگر فعالیت های موفق و برند سازی برای شهر به عنوان یک شهر پیش کنشگر در اقتصاد دانایی محور اشاره کرد.

رئیس دانشگاه خلیج فارس ادامه داد: احیا، بازسازی و به روز رسانی یک محله یا منطقه تخریب شده، توسعه و ارتقای نوآوری و گردهم آوردن و نزدیک کردن پژوهش و کسب و کار از دیگر عوامل لازم برای توسعه کانون های دانایی است.

در این نشست که به صورت هفتگی و با محوریت کانون های دانایی و فناوری به میزبانی دانشگاه خلیج فارس در بوشهر برگزار می شود، استادان و متخصصان شهری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه