کد خبر : 98242تاریخ ثبت : 1398/2/24 11:17:10

به دنبال توسعه گردشگری در عسلویه با مشارکت بخش خصوصی هستیم

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس گفت: با اقداماتی که انجام می‌دهیم و نشان دادن قابلیت‌های عسلویه تلاش می‌کنیم بخش خصوصی را برای سرمایه‌گذاری در زمینه گردشگری در عسلویه متقاعد کنیم.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به نقل از خبرگزاری فارس ، جواد گلی در نشست روابط عمومی پتروشیمی‌ها با خبرنگاران جنوب استان بوشهر با بیان اینکه آمادگی تعامل بیشتر با رسانه‌های محلی داریم، اظهار داشت: رسانه‌ها نقش مهمی در توسعه و پیشرفت منطقه دارند و اگر فضای رسانه‌ای خوبی ایجاد شود نه تنها منطقه بلکه می‌توانند کشور را مدیریت کنند.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس افزود: هلدینگ خلیج فارس وظیفه خود می‌داند  به وظایف و مسؤولیت‌های اجتماعی در قبال مناطق پیرامونی پتروشیمی‌ها عمل کند.

وی  با اعلام اینکه حرکت ما به سمت بهبود وضعیت زیست‌محیطی در ماهشهر و عسلویه است ادامه داد: اقدامات خوبی در این راستا شکل گرفته است که معاف شدن از جریمه‌های زیست‌محیطی گواه این مطلب است.

گلی عنوان کرد: هلدینگ خلیج فارس اکنون در منطقه عسلویه 9 مدرسه در دست ساخت دارد و در زمینه فرهنگی و آموزشی نیز فعالیت‌های خوبی انجام گرفته است.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس با اشاره به واگذاری دهکده گردشگری بوشهر به شهرداری گفت: با اقداماتی که انجام می‌دهیم  و نشان دادن قابلیت‌های عسلویه تلاش می‌کنیم بخش خصوصی را برای سرمایه‌گذاری در زمینه گردشگری در عسلویه متقاعد کنیم.

وی افزود: رونق گردشگری در منطقه می‌تواند سایت‌های پتروشیمی‌ها را به صنعت گردشگری تبدیل کند و مانند تمام نقاط دنیا این صنعت در عسلویه ایجاد شود.

گلی یادآور شد: سال گذشته 900 میلیارد ریال در شورای راهبردی پتروشیمی‌ها برای انجام برنامه‌های ورزشی، فرهنگی، دینی مذهبی در منطقه عسلویه هزینه شد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه