کد خبر : 98243تاریخ ثبت : 1398/2/24 11:18:30

مدال برنز آسیا بر گردن دختر پینگ‌پنگ‌باز بوشهری

رئیس هیئت تنیس روی میز استان بوشهر گفت: تارا سوری ،نماینده پینگ پنگ دختران ایران در مسابقات هوپس آسیا به مدال برنز دست یافت.

به گزارش "دانشجونیوز" ، خلیل شیخیانی شامگاه دوشنبه در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار داشت : تارا سوری دختر بوشهری و نماینده هوپس دختران کشورمان با مربیگری محسن شیشه‌گرها سرمربی هوپس تیم ملی ایران شگفتی‌ساز مسابقات آسیایی شد.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان بوشهر افزود : این دختر نوجوان بوشهری که در مرحله اول مسابقات توانسته بود نمایندگان هوپس کشورهای مالزی ، قطر ، پاکستان و تایلند را شکست دهد و در گروه خود اول شود در مرحله دوم مسابقات مقابل نماینده مالدیو متوقف شد و در نهایت به مدال برنز هوپس دختران آسیا رسید.

وی بیان کرد: تارا سوری اولین دختر ایرانی است که در رشته تنیس روی میز مسابقات آسیایی صاحب مدال شده است  که زیر نظر هیئت تنیس روی میز استان بوشهر و مربیگری میثم غلامی و مربیان هیئت تنیس نزدیک به پنج سال است که فعالیت نیمه حرفه‌ای دارد.

به گزارش فارس، نماینده هندوستان و مالدیو به ترتیب مدال طلا و نقره مسابقات هوپس آسیا را کسب کردند و مدال برنز نیز مشترکا به نماینده ایران و مالزی رسید.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه