سه شنبه, ۲۴ تیر , ۱۳۹۹
24 ذو القعدة 1441
Tuesday, 14 July , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » ایران و جهان » خبر وسط » دانشگاه ها » دل نوشته دانشجویی
  • شناسه : 266395
  • ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
جوابیه دانشگاه آزاد برازجان
جوابیه دانشگاه آزاد برازجان

جوابیه دانشگاه آزاد برازجان

جوابیه دانشگاه آزاد برازجان

به گزارش "دانشجونیوز" ،

بسم الله الرحمن الرحیم
مسيول محترم سایت دانشجو نیوز
با سلام و احترام؛ عطف به مطالب مندرج در آن رسانه مورخ ۱۲ اردیبهشت ماه ۹۶ با کد مطلب ۹۱۷۹۶ و بر اساس ماده ۲۳ قانون مطبوعات و خبرگزاری ها، شایسته و ضروری است متن تکذیبيه ذیل در سایت مذکور منتشرشود در غیر این صورت مسئولیت عواقب حقوقی تشویش اذهان عمومی و اخبار کاملأ کذب و خلاف واقع بر عهده مدیر آن سایت خواهد بود و این واحد دانشگاهی موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد نمود.
  به اطلاع می رساند مراسم بزرگداشت مقام شامخ معلم و تجلیل از اساتید نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان با حضور دانشجویان، اساتید، کارکنان و مسئولین محترم شهرستان (همچون فرماندار محترم، بخشدار، رؤسای برخی ادارات و معاونین محترم نیروی انتظامی و سپاه جوادالائمه شهرستان) از ساعت ۱۰/۳۰ الی ۱۲/۳۰ دقیقه برگزار گردید که پس از تلاوت قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و خیرمقدم رییس دانشگاه، دیگر سخنرانان این جلسه و سخنران ویژه این مراسم به ایراد سخنرانی پرداختند و دیگر برنامه‌های پیش بینی شده همچون اجرای کلیپ و مسابقه روز معلم به نحو شایسته برگزار گردید. در این مراسم هیچ گونه اعتراضی از جانب مدعوین و شرکت کنندگان وجود نداشت و اتفاقأ صلوات خاصه امام رضا و کلیپ ها به تمام و کمال توسط مجری برنامه پخش گردید. حال با توجه به ادعاهای واهی، خلاف واقع و کاملأ کذب آن خبرگزاری توجه شما را به نکات ذیل جلب می نمائیم:
۱_ برخلاف ادعای مطرح شده مهمانان و شرکت کنندگان این همایش که بیش از دویست نفر می رسیدند، از گرایش ها و طیف های فکری مختلف و شامل دانشجویان، کارکنان، اساتید و مسئولین ادارات و مسئولین محترم نظامی و انتظامی نیز حضور داشته اند. لذا ادعای یاد شده مبنی بر دعوت از یک طیف خاص سیاسی کاملأ کذب و مغرضانه می باشد و حاضرین در جلسه بهترین شاهد این ماجرا هستند.
۲_ ادعای مطرح شده دیگر مبنی بر قطع صلوات خاصه امام رضا (ع) به دلیل اعتراض یکی از شرکت کنندگان، کاملأ کذب و خلاف واقعیت است و صلوات خاصه امام رضا (ع) و دیگر کلیپ ها و برنامه ها به تمام و کمال پخش شده اند و هیچ گونه اعتراضی از جانب دانشجویان و هیچ کدام از شرکت کنندگان در طول برنامه صورت نگرفته است. فیلم همایش تجلیل از مقام معلم به صورت کامل ضبط شده و موجود می باشد و دانشگاه جهت تنویر افکار عمومی و شفافیت موضوع حاضر به پخش کامل فیلم مذکور می باشد.
۳_ ترک جلسه توسط فرماندار محترم شهرستان به دلیل لزوم حضور ایشان در برنامه های دیگر در استانداری بوشهر بوده که از قبل با مسئولین دانشگاه نیز هماهنگ و اعلام شده بود و عملأ هیچ گونه اعتراضی توسط هیچ شخصی در جلسه مطرح نشده است. لذا ادعای مطرح شده مبنی بر ترک جلسه توسط فرماندار محترم شهرستان به دلیل اعتراض به پخش صلوات خاصه امام رضا (ع) نیز کذب محض می باشد.
۴_ با توجه به حضور برخی از کاندیداهای محترم شورای شهر و برخی از مسئولین ستادهای انتخاباتی، قبل و در زمان اجرای برنامه تأکید زیادی توسط رییس محترم دانشگاه مبنی بر عدم پخش هرگونه بروشور و اطلاعیه های انتخاباتی به مسئولین برگزاری مراسم شد و از همین رو هیچ گونه تبلیغات در مراسم صورت نگرفت. البته واضح و روشن است که پخش بروشور تبلیغاتی در بیرون از دانشگاه و پس از اجرای مراسم ارتباطی به مسئولین دانشگاه ندارد.
۵_ متاسفانه سایت مذکور علاوه بر موارد یاد شده، آنقدر بی انصافی نموده که حتی تصویری از اعتراض دانشجویان همراه خبر گذاشته که دانشجویان و مکان یاد شده مربوط به واحد دشتستان نمی باشد!!
۶_ همچنین ادعای جشن و پایکوبی در مراسم فوق الذکر نیز صحت ندارد و تکذیب می شود (فیلم مراسم موجود و بیانگر واقعیت ماجراست).
لذا دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان ضمن رعایت اصل بی طرفی در انتخابات، به مشارکت فعال دانشجویان، اساتید و کارکنان و عامه مردم در انتخابات به عنوان یک تکلیف سیاسی و الهی مورد تأکید امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی اعتقاد راسخ دارد. پرواضح است که رسالت اصلی دانشگاه، آموزش و پژوهش با تأکید بر تعلیم و تربیت اسلامی و رسالت خطیر و عظیم انبیاء الهی است و انشاالله با حول و قوه الهی راه کمال و قرب الی الله را دنبال خواهد کرد. امید است افراد اندک و مغرضی که متأسفانه خواسته یا ناخواسته باعث اختلاف و تفرقه در جامعه می شوند از خواب غفلت بیدار شده و با تأسی از فرامین مقدس اسلام و رهنمودهای مقام معظم رهبری مسیر وحدت و همدلی را جستجو کنند. انشاالله.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان (برازجان)

 

 

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*