۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر وسط » دانشگاه ها » دل نوشته دانشجویی
  • شناسه : 270866
  • ۰۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
بسیج دانشجویی مدل حرکت مردمی و جوان گراست که نمونه آن را در دنیا سراغ نداریم/دانشجو نمی تواند نسبت به مسائل جامعه بی تفاوت باشد
بسیج دانشجویی مدل حرکت مردمی و جوان گراست که نمونه آن را در دنیا سراغ نداریم/دانشجو نمی تواند نسبت به مسائل جامعه بی تفاوت باشد

بسیج دانشجویی مدل حرکت مردمی و جوان گراست که نمونه آن را در دنیا سراغ نداریم/دانشجو نمی تواند نسبت به مسائل جامعه بی تفاوت باشد

سردار علی رزمجو گفت: تلاش و همت بسیج دانشجویی باید در جهت بینشی و رویشی برای شناخت انگیزه‌ ها و اهداف انقلاب در دانشگاه ‌ها و انتشار آموزه‌ های انقلاب اسلامی باشد و هر دانشجویی که در جهت مبارزه فرهنگی و سیاسی با ایادی استکبار جهانی فعالیت می کند یک دانشجوی بسیجی است حتی اگر عضو بسیج دانشجویی نباشد.

به گزارش "دانشجونیوز" ،سردار علی رزمجو، عصر دیروز در نشست با مسؤولان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج دانشجویی استان بوشهر با اشاره به شرایط امروز اقتصاد کشور گفت: شرایط اقتصاد کشور، شرایط ملتهبی است، در سال ۹۷ آمریکا و هم دستانش به دنبال فشار بر اصناف مختلف هستند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: هدف آمریکا از این کار براندازی نظام جمهوری اسلامی و اتاق فکر آنها وزارت خزانه داری آمریکا با حمایت مالی عربستان می باشد؛ در سال ۹۷ اینگونه اقدامات از دخالت دشمنان در صنف کامیون داران شروع شد و دشمن با اغتشاش و ایجاد انحراف در مطالبه گری در اقشار مختلف جامعه، مطالبات آنها را به حاشیه می برد.

وی با بیان اینکه همیشه باید به تاریخ توجه داشته باشیم، ابراز داشت: دولت های مختلفی در جمهوری اسلامی اقدامات بسیاری در موضوعات مختلفی همچون معیشت و اقتصاد انجام داده اند و این به برکت انقلاب اسلامی است که وضعیت آبادانی کشور بسیار دگرگون شده؛ در این زمینه از شما دانشجویان میخواهم که قبل و بعد انقلاب را باهم مقایسه کنید تا مردم با برکات جمهوری اسلامی بیشتر آشنا شوند.

Thumbnail

سردار رزمجو با بیان اینکه جنگ اقتصادی که دشمن برای سال ۹۷ برای ما تدوین کرده بسیار جدی است اظهار داشت: طبق برنامه ریزی های دشمنان بیشترین فشار وارده از سوی آنها امسال به بازاریان و اصناف مختلف خواهد بود و مأموریت اصلی آنها براندازی جمهوری اسلامی است، اما چهار دهه است نه توانستند غلطی کنند البته نباید از خطرات غافل شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه فضای مجازی نباید امنیت ملی را مورد تهدید قرار دهد به وظیفه خطیر دانشجویان بسیجی اشاره کرد و گفت: بسیج دانشجویی برای بازخوانی و بازتولید در جهت تبیین و عینیت بخشیدن به آرمان های انقلاب اسلامی شکل گرفته است؛ بسیج دانشجویی مبتنی بر ساختن انسان های با معرفت، با بصیرت و باانگیزه برای کادرسازی تراز انقلاب است.

وی اضافه کرد: تلاش و همت بسیج دانشجویی باید در جهت بینشی و رویشی برای شناخت انگیزه‌ ها و اهداف انقلاب در دانشگاه ‌ها و انتشار آموزه‌ های انقلاب اسلامی باشد و هر دانشجویی که در جهت مبارزه فرهنگی و سیاسی با ایادی استکبار جهانی فعالیت می کند یک دانشجوی بسیجی است حتی اگر عضو بسیج دانشجویی نباشد.

Thumbnail

سردار رزمجو تاکید کرد: تبیین، تقویت ، ترویج و نعالی فرهنگ اسلامی و تفکر بسیجی در دانشگاه و جامعه و همچنین ایفای نقش مؤثر در عرصه های دینداری، خدمت رسانی،علم و فنون و عرصه سیاسی از رسالت های مهم بسیج دانشجویی است که یکی از مهم ترین نقش ‌ها در این زمینه را گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی ارائه کرده است؛ همچنین هیئت های اندیشه ورز دانشجویی باید به طور مرتب افکار دشمن را رصد و راهکار مناسب برای مقابله با اهداف دشمن را ارائه کنند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان با تاکید براین که در شرایط فعلی کشور بیش از پیش نیاز به اتحاد داریم و دانشجو نمی تواند نسبت به این موضوع بی تفاوت باشد گفت: ما در ۴۰ سال گذشته در زمینه های مختلف پشرفت های زیادی داشته ایم در حال حاضر کشور در شرایطی است که نیاز به همدلی برای رفع مشکلات بسیار احساس می شود.

وی با اشاره به مسائل منطقه و جبهه مقاومت گفت: سوریه خاکریز ماست، اگر در سوریه و عراق و یمن اقدامی انجام نمی‌شد وضعیت کشور بسیار بحرانی ‌تر می بود؛ هنر ما این است که عرصه های مختلف را در دست بگیریم و نگذاریم دشمن بر مسائل مسلط و جریان ساز شود.

در ابتدای این نشست صمیمی تعدادی از دانشجویان صحبت ها،پیشنهادات، دغدغدها و مطالبات خود را مطرح کردند.

Thumbnail

Thumbnail

انتهای پیام /

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*