۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » دانشگاه ها » دل نوشته دانشجویی
  • شناسه : 270912
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
تجمع دانشجويان بوشهری در اعتراض به لوايح مرتبط با FATF
تجمع دانشجويان بوشهری در اعتراض به لوايح مرتبط با FATF

تجمع دانشجويان بوشهری در اعتراض به لوايح مرتبط با FATF

جمعی از دانشجویان دانشگاه های بوشهر ظهر امروز (شنبه 14مهر 97) در اعتراض به تصویب لوایح مربوط به FATF و پیوستن کشورمان به این معاهده در مقابل دانشگاه خلیج فارس تجمع کردند.

به گزارش "دانشجونیوز" ،

در روزهای گذشته علاوه بر بوشهر،  دانشجویان انقلابی سراسر کشور با برگزاری تجمعات اعتراض‌آمیز، صدور بیانیه‌های مختلف و ارسال نامه‌های متعدد برای جلوگیری از تصویب این لوایح مربوط به «FATF» تلاش کردند.

بدون عنوان

بدون عنوان
جمعی از دانشجویان دانشگاه های بوشهر ظهر امروز (شنبه ۱۴مهر ۹۷) در اعتراض به تصویب لوایح مربوط به FATF و پیوستن کشورمان به این معاهده در مقابل دانشگاه خلیج فارس تجمع کردند.
دانشجویان معترض با سردادن شعارهایی همچون « ننگ ما ننگ ما مجلس بی درد ما» و « نماینده ملت FATF خیانت» اعتراض خود را به نمایندگان حامی FATF نشان دادند.

همچنین دانشجویان پلاکاردها و دست نوشته هایی با خود همراه داشتند که روی آنها شعارهایی مانند « به دشمن پیام قدرت دهید نه پیام ضعف»، « FATF یعنی ایران هم ناامن می شود، امروز اهواز؛ فردا بوشهر» و « از برجام عبرت بگیرید وCFT  را تصویب نکنید» نوشته شده بود.

بدون عنوان

بدون عنوان

یکی از دانشجویان معترض در رابطه با برگزاری این تجمع به خبرنگار دانشجو نیوز گفت: با توجه به این که قرار است نماینده ها فردا (یکشنبه ۱۵ مهرماه۹۷) طرح cft رو تصویب کنند جمعی از دانشجویان دانشگاه های بوشهر با توجه به حساسیت ماجرا اقدام به اعتراض به این طرح کردند.

بدون عنوان

یکی از اعضای جنبش دانشجویی « نه به FATF» هم در این تجمع سخنرانی کرد و ابعاد مختلف لوایح FATF را برای نمازگزاران شرح داد و به برخی شبهات و توهین‌های جریان غربگرای مجلس پاسخ داد.

بدون عنوان

لازم به ذکر است، بسیاری از تشکل های دانشجویی در روزهای اخیر با ارسال نامه هایی از مسئولان و نمایندگان مجلس خواسته اند تا در مقابل پیوستن ایران به FATF بایستند.

عکاس: ایمان شجاعی مقدم

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*