۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » گزارش
  • شناسه : 273021
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
نمایندگان فارس در تکاپوی جدی برای دریافت حق عوارض آلایندگی عسلویه
نمایندگان فارس در تکاپوی جدی برای دریافت حق عوارض آلایندگی عسلویه

نمایندگان فارس در تکاپوی جدی برای دریافت حق عوارض آلایندگی عسلویه

روز گذشته نیز خبری در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی از قول مدیرکل محیط زیست استان فارس مبنی بر « پیگیری تصویب سهم ۲۵درصدی شهرستان‌های لامرد و مهر از عوارض آلایندگی پارس جنوبی در عسلویه» منتشر شد که احتمال تصویت این طرح، بیش از پیش قوت گرفت.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به نقل از خبرگزاری فارس ، ۲۶ دی‌ماه ۹۷ بود که نشستی به منظور تعیین عوارض آلایندگی واحدهای تولیدی پارس جنوبی با حضور نماینده مردم لامرد و مُهر در مجلس د و  مدیران کل محیط زیست فارس و بوشهر در دفتر رئیس سازمان محیط زیست کشور برگزار شد که این روزها این موضوع مجددا از سوی مسؤولان استان فارس مطرح شده است.

روز گذشته نیز خبری در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی از قول مدیرکل محیط زیست استان فارس مبنی بر « پیگیری تصویب سهم ۲۵درصدی شهرستان‌های لامرد و مهر از عوارض آلایندگی پارس جنوبی در عسلویه» منتشر شد که احتمال تصویت این طرح، بیش از پیش قوت گرفت.

محمدباقر سعادت در گفتگو با خبرنگار فارس در خصوص انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر مطرح شدن پرونده عوارض آلایندگی مهر و لامرد جهت پرداخت در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، اظهار داشت: ابتدا باید صحت و سقم موضوع مورد بررسی قرار گیرد و سپس بعد از یقین توضیح بخواهیم که بر چه اساسی این اقدام صورت گرفته است.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: باید بدانیم این مطلب بر اساس دیدگاه و نظر کارشناسی بوده و یا اینکه به روابط و مسائل شخصی برمی‌گردد.

 موضوع را پیگیری می‌کنم

 وی با تأکید بر اینکه حتما این موضوع را پیگیری خواهم کرد، ادامه داد: در خصوص پرداخت عوارض آلایندگی عسلویه به شهرستان های مهر و لامرد استان فارس هنوز چیزی ابلاغ نشده و اطلاعی از این موضوع نداریم؛ در صورت ابلاغ و اطلاع، پیگیری موضوع خواهم بود.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*