۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » ورزشی
  • شناسه : 273214
  • ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
بازگشت «ایرانجوان بوشهر» به لیگ دسته دو با اتفاقی غیرمنتظره!
بازگشت «ایرانجوان بوشهر» به لیگ دسته دو با اتفاقی غیرمنتظره!

بازگشت «ایرانجوان بوشهر» به لیگ دسته دو با اتفاقی غیرمنتظره!

ایرانجوان بوشهر که در پایان این فصل از رقابت‌های لیگ دسته دو کشور با قرار گرفتن رده سیزدهم جدول گروه به لیگ دسته سه سقوط کرد در اتفاقی عجیب و تنها پس از چند روز مجدداً به لیگ دسته دو بازگشت.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به نقل از خبرگزاری فارس ، تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر یکی از تیم های ریشه دار فوتبال کشور که در پایان این فصل از رقابت‌های لیگ دسته دو کشور با قرار گرفتن رده سیزدهم جدول گروه به لیگ دسته سه سقوط کرد در اتفاقی عجیب و تنها پس از چند روز مجدداً به لیگ دسته دو بازگشت.

داستان از این قرار است که چندی پیش، فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران، تیم فوتبال استقلال اهواز را به دلیل بدهی به بازیکنان سابق خارجی‌اش به یک دسته پایین‌تر سقوط داد.

با توجه به مهلت تعیین شده(۲۷ می) برای این تیم اهوازی مبنی بر پرداخت بدهی خود به بازیکن خارجی شاکی و عدم جلب رضایت وی، فیفا نیز رای به سقوط این تیم ریشه دار خوزستانی به دسته پایین تر را صادر کرد.

سقوط تیم ریشه دار خوزستانی باعث شد تا تیم ایرانجوان بوشهر بدون هیچ تلاش و هزینه‌ای مجددا روی لیگ دسته دو را به خود ببیند و بازگشتی عجیب و بی دردسری را تجربه کند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*