۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » دانشگاه ها
  • شناسه : 287740
  • ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
  • منبع : خبرگزاری مهر
کارگاه‌های دانشکده های فنی و حرفه ای استان بوشهر تجهیز می‌شوند
کارگاه‌های دانشکده های فنی و حرفه ای استان بوشهر تجهیز می‌شوند

کارگاه‌های دانشکده های فنی و حرفه ای استان بوشهر تجهیز می‌شوند

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای استان بوشهر تهیز می‌شوند.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ اکبر منصوری نسب چهارشنبه‌شب در دیدار با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر اظهار داشت: توسعه و تقویت آموزش ها را در دانشگاه فنی و حرفه‌ای در دستور کار داریم.

وی تجهیز کارگاه ها و آزمایشگاه های دانشکده های فنی و حرفه ای استان بوشهر با ظرفیت ملی با مساعدت شرکت های صنعتی استان بوشهر را مطرح و خواستار مساعدت شد.

منصوری نسب افزود: دانشگاه فنی و حرفه ای از نظر ماهیت تفاوتی با سایر دانشگاه های کشور دارد و تربیت تکنسین و ایجاد فضای کارآفرینی و کسب و کار از مهمترین ماهیت های دانشگاه فنی و حرفه ای است.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر ادامه داد: دانشگاه فنی و حرفه ای باید در استان چابک شود. ارتباط دانشگاه فنی و حرفه ای باصنایع باید برقرار شود و یکی از کانال های مثمر ثمر همین شرکت شهرک های صنعتی استان می باشند.

وی خاطر نشان کرد: ارتباط تنگاتنگ دانشگاه فنی و حرفه ای با شرکت شهرک های صنعتی استان می تواند به توانمند سازی و مهارت سازی استان بوشهر کمک کند.

مهدی صفوی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر بیان کرد: مراکز علمی، مراکز مشاوره و دانشگاه ها می تواند در قالب مطالعات به مدل های توسعه استان کمک کنند.

وی در راستای همکاری شهرک های صنعتی استان با دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر، ایجاد تعامل، انعقاد تفاهم نامه و استفاده از ظرفیت بالقوه هر دو را لازم دانست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*