۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » گزارش
  • شناسه : 287792
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷
  • منبع : خبرگزاری فارس
احداث پارک ساحلی یکی از انتظارات مردم بردخون
احداث پارک ساحلی یکی از انتظارات مردم بردخون

احداث پارک ساحلی یکی از انتظارات مردم بردخون

شهردار بردخون گفت: احداث پارک ساحلی یکی از انتظارات و خواسته‌های مردم است اما به دلیل اینکه ساحل در حریم شهر نیست و خدمت‌رسانی را غیرممکن می‌کند اما بیشتر همشهریان از شورا و شهرداری انتظار دارند فضایی برای گذران اوقات آنان فراهم کنند.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ عبدالخالق قایدی در بازدید از ساحل خورخان بردخون اظهار داشت: گردشگری یکی از صنعت‌های مهم و درآمدزا است که نیازمند تقویت زیرساخت‌ها و ایجاد زیربنای لازم است.

شهردار بردخون افزود: جاذبه‌های گردشگری فراوانی در بخش بردخون وجود دارد و دریا به عنوان یکی از مهم‌ترین جذابیت‌ها و راهی به سوی توسعه گردشگری است اما بدون توجه به امکانات و تجهیزات، نمی توان گردشگران را جذب کرد.

قایدی اضافه کرد: احداث پارک ساحلی یکی از انتظارات و خواسته‌های مردم است اما به دلیل اینکه ساحل در حریم شهر نیست و خدمت‌رسانی را غیرممکن می‌کند اما بیشتر همشهریان از شورا و شهرداری انتظار دارند فضایی برای گذران اوقات آنان فراهم کنند.

شهردار بردخون با بیان اینکه توسعه گردشگری بردخون نیازمند نگاه ویژه است، گفت: از فرماندار شهرستان که نگاه ویژه‌ای به توسعه متوازن و تقسیم عادلانه فرصت‌های گردشگری دارند، می‌خواهیم در این زمینه مشارکت و همکاری کنند تا مطالبه بحق مردم بردخون عملی شود.وی ادامه داد: با برنامه ریزی و تلاش شهرداری و شورا و با امکانات و داشته‌های موجود، فضای حداقلی را ایجاد نمودیم هرچند که حق مردم قدرشناس بردخون بسیار بیشتر از این امکانات است و انتظار داریم مسؤولان بخش مطالبه‌گر باشند تا فضایی شایسته برای مردم ساخته شود.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*