۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط
  • شناسه : 287804
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷
  • منبع : سپاس
عزل رئیس سازمان فرهنگی کمترین خواسته مردم/ باید دست های پشت پرده خارج از شهرداری بوشهر مشخص شود
عزل رئیس سازمان فرهنگی کمترین خواسته مردم/ باید دست های پشت پرده خارج از شهرداری بوشهر مشخص شود
عضو شورای شهر بوشهر:

عزل رئیس سازمان فرهنگی کمترین خواسته مردم/ باید دست های پشت پرده خارج از شهرداری بوشهر مشخص شود

عضو شورای شهر بوشهر گفت: رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر همه موضوع و همه مسئله نیست بلکه مهره های اصلی افرادی هستند که خارج از شورا خط سیاسی می دهند.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ کیوان هاشم زاده عضو شورای شهر بوشهر در گفت و گو با خبرنگار سپاس با اشاره به نصب بنر سناتور های پهلوی در بوشهر، اظهار کرد: عده ای میخواهند شهردار را در موضوع نصب تصاویر سناتورهای پهلوی در شهر بوشهر قربانی کنند تا دست افراد سیاسی پشت پرده در این ماجرا باز نشود.

وی افزود: درصورتی که تنها تقصیر شهردار در این ماجرا انتصاب آقای سعیدی میتواند باشد که آن هم با تایید مراجع ذی صلاح بوده است.

عضو شورای شهر بوشهر با بیان اینکه تنها مخالف در شورای برای انتصاب آقای سعیدی در این سازمان من بوده ام، عنوان کرد: در جلسه شورای شهر عنوان کردم اتفاقی که در شورای شهر شیراز رخ داد که عکس سرباز اسرائیلی در بنرها زده شد در بوشهر نیز چنین اتفاقی رخ خواهد داد که متاسفانه چنین اتفاقی در بوشهر مشاهده شد و پیش بینی ما کاملا درست بود.

وی خاطر نشان کرد: رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر همه موضوع و همه مسئله نیست بلکه مهره های اصلی افرادی هستند که خارج از شورا و شهرداری خط سیاسی می دهند و کسانی هستند که این بنر ها را طراحی کرده اند که باید دست های پشت پرده شناخته و به مردم نشان داده شود.

هاشم زاده تصریح کرد: فردا جلسه ویژه ای در موسسه فرهنگی در خصوص نصب بنر سناتورهای پهلوی با حضور شهردار و هیات مدیره سازمان فرهنگی تشکیل خواهد شد و کمترین درخواست مردم عذرخواهی و استعفا رئیس سازمان است که امیدوارم فردا به چنین نتیجه ای برسیم.

وی در پایان گفت: شهردار بوشهر در این داستان فقط بیان کردند بیسوادی مسولین سازمام فرهنگی بوده است و در صورت اثبات هر گونه جرمی برخورد قاطع خواهند کرد.
انتهای پیام.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*