۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » ورزشی
  • شناسه : 287795
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
  • منبع : خبرگزاری فارس
ناظم الشریعه رئیس شورای راهبردی فوتسال استان بوشهر شد
ناظم الشریعه رئیس شورای راهبردی فوتسال استان بوشهر شد

ناظم الشریعه رئیس شورای راهبردی فوتسال استان بوشهر شد

رئیس هئیت فوتبال استان بوشهر گفت: با صحبت‌های انجام گرفته با سید محمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان که یکی از نیروهای سرشناس فوتسال است، وی به‌عنوان رئیس شورای راهبردی فوتسال استان انتخاب شد.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ محمد نجفی امروز  در گفت‌وگو با  خبرگزاری فارس درباره آخرین برنامه‌ها و فعالیت‌های هیئت فوتبال استان بوشهر اظهار داشت : یکی از این برنامه‌ها تشکیل شوراهای راهبردی برای ایجاد ساز و کار جدید در همه حوزه‌ها است که یکی از این شوراها، شورای راهبردی فوتسال استان است.

رئیس هئیت فوتبال استان بوشهر افزود : با صحبت‌های انجام گرفته با سید محمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان که یکی از نیروهای سرشناس فوتسال است، وی به‌عنوان رئیس شورای راهبردی فوتسال استان در کنار علیرضا  صمیمی، بهنام ابولی، عباس رایانی و سید محمد  طاهرزاده و همچنین خود کمیته فوتسال استان حضور خواهند داشت .

نجفی خاطرنشان کرد : انشاء‌الله این شورای راهبردی هم در جهت توسعه هر چه بهتر فوتسال استان بوشهر با ساز و کارهای جدید ایجاد کنیم.

رئیس هئیت فوتبال استان بوشهر  بیان داشت  :   ما در فوتسال،  دو رده نونهالان، نوجوانان را امسال رایگان  و جوانان، امیدها را هم با ۵۰ درصد هزینه‌های همیاری گذاشتیم و لیگ برتر، زیر گروه استان تناسب برنامه‌هایی که آیین‌نامه اجرایی آن امروز به تصویب رسید  بتوانیم فضا را ایجاد کنیم.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*