۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » ورزشی
  • شناسه : 287789
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
  • منبع : خبرگزاری فارس
پتروشيمی‌ها اسپانسر تيم پارس جم می‌شوند
پتروشيمی‌ها اسپانسر تيم پارس جم می‌شوند

پتروشيمی‌ها اسپانسر تيم پارس جم می‌شوند

نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه گفت:با همكاری پتروشيمی‌های مستقر در منطقه مسائل مالی تيم پارس جم حل می‌شود.

به گزارش “دانشجونبوز” ؛ سکینه الماسی امروز در گفتگو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: براساس مصوبه‌ای که در جلسه شورای راهبردی پتروشیمی‌ها تصویب شد،  این پتروشیمی‌ها اسپانسر تیم پارس جم در فصل پیش رو می‌شوند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: علی‌رغم تحریم‌های ناعادلانه‌ای که از طرف آمریکا علیه پتروشیمی‌ها وضع شده است، با ارائه راهکارهای مناسب به جمع‌بندی منسجم برای حل مسائل مالی تیم پارس جم رسیدیم و تیم پارس در فصل آتی با پیراهن‌های منقش به لوگو شورای پتروشیمی‌ها در مسابقات حاضر می‌شود.

وی افزود: براساس جلسه امروز مقرر شد محدوده تحت پوشش پتروشیمی‌ها برای ارائه خدمات مسؤولیت‌های اجتماعی چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر باشد و نماینده مردم در مجلس، مدیرعامل منطقه ویژه، معاون استاندار و فرماندار عسلویه به نمایندگی از استان بوشهر در تصمیم گیری‌های این شورا حضور پیدا می‌کنند.

الماسی در رابطه با انتخاب فرماندار عسلویه به عنوان نماینده استان بوشهر در شورای راهبردی پتروشیمی‌ها توضیح داد: مقرر شد تمام مکاتبات دستگاه‌های دولتی و اجرایی استان بوشهر به واسطه فرمانداری عسلویه با شورای پتروشیمی‌ها انجام شود و فرماندار عسلویه مسؤول مکاتبات و تعامل با پتروشیمی‌ها خواهد بود.

به گزارش فارس، جلسه شورای راهبردی پتروشیمی‌ها با حضور  الماسی نماینده جنوب استان بوشهر، مدیرعامل منطقه ویژه، استاندار بوشهر، فرماندار عسلویه، رئیس شورای راهبردی و مدیران نفت و پتروشیمی امروز ٢٥ خردادماه در تهران برگزار شد.

 انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*