۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط
  • شناسه : 287853
  • ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
  • منبع : خبرگزاری فارس
۱۵ آبان به عنوان روز مبارزات ضد استعماری زنان ایران در تقویم رسمی کشور ثبت شود
۱۵ آبان به عنوان روز مبارزات ضد استعماری زنان ایران در تقویم رسمی کشور ثبت شود

۱۵ آبان به عنوان روز مبارزات ضد استعماری زنان ایران در تقویم رسمی کشور ثبت شود

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بر ضرورت تعیین ۱۵ آبان به عنوان سالروز مبارزات ضد استعماری زنان ایران در تقویم رسمی کشور تأکید کرد و گفت: با توجه به قیام ضد استعماری زنان لرده دشتستان استان بوشهر می‌تواند پیشتاز این حرکت باشد.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر اظهار داشت: امید است با تدوین سند جامع فرهنگ عمومی استان بوشهر این مهم هم به عنوان الگو در اختیار دیگر استان‌ها قرار گیرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بیان کرد: هرچند استان بوشهر در صنعت و انرژی برتر است اما اگر در عرصه فرهنگ بسترساز، مدیر و تعیین‌کننده نباشد این صنعت، نظام فرهنگی را بر هم می‌زند.

وی بابیان اینکه برای رسیدن به پیشرفت در همه زمینه‌ها در گام نخست باید فرهنگ نهادینه شود در غیر این صورت به نتیجه نخواهیم رسید گفت: در کنار سایر ابعاد صنعتی و انرژی، استان بوشهر استانی فرهنگی است و در دهه اخیر کارهای بزرگی در حوزه فرهنگ در این استان انجام‌شده است.

صفایی بوشهری با بیان اینکه شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر از شوراهای برتر و الگو در عرصه قرآنی به عنوان ممتاز و جزو پنج استان امن کشور به شمار می‌رود گفت: شورای فرهنگ عمومی این استان در خدمت شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بر ضرورت تعیین ۱۵ آبان به عنوان سالروز مبارزات ضد استعماری زنان ایران در تقویم رسمی کشور تأکید کرد و افزود: با توجه به قیام ضد استعماری زنان لرده دشتستان استان بوشهر می‌تواند پیشتاز این حرکت باشد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*