۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 288017
  • ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
  • منبع : ایسنا
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد و جهاددانشگاهی استان بوشهر
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد و جهاددانشگاهی استان بوشهر

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد و جهاددانشگاهی استان بوشهر

رییس جهاددانشگاهی استان بوشهر در نشست با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر با بیان شرحی از فعالیت های جهاددانشگاهی افزود: گروه های تخصصی پژوهشی در حوزه آبزیان، برق، محیط زیست، علوم اجتماعی و آزمایشگاه پزشکی و سلول‌های بنیادی... که فعالیت های آموزشی و پژوهشی متنوعی را انجام می دهند در استان در حال فعالیت است.

به گزارش “دانشجونیوز” به نقل از ایسنا ، علی احمدی زاده در نشست با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر با بیان شرحی از فعالیت های جهاددانشگاهی افزود: گروه های تخصصی پژوهشی در حوزه آبزیان، برق، محیط زیست، علوم اجتماعی و آزمایشگاه پزشکی و سلول‌های بنیادی… که فعالیت های آموزشی و پژوهشی متنوعی را انجام می دهند در استان در حال فعالیت است.

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و جهاددانشگاهی استان بوشهر
وی عنوان کرد: پارک های علم و فناوری و مراکز رشد وابسته به جهاددانشگاهی در استان ها نیز در حال فعالیت است که به زودی مرکز رشد بوشهر نیز در زمینه های کاری آبزیان و نفت گاز و انرژی در بوشهر فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
رییس جهاددانشگاهی بوشهر گفت: برگزاری دوره های آموزشی تخصصی همراه با ارائه گواهینامه معتبر از دیگر فعالیت های این مجموعه در استان است.
احمدی زاده خاطرنشان کرد: کانون های دانشجویی و سازمان دانشجویان و مرکز افکارسنجی نیز به‌ عنوان زیرمجموعه جهاددانشگاهی استان بوشهر به فعالیت های علمی و فرهنگی در دانشگاه ها مشغول هستند.
از ظرفیت های بالای علمی و پژوهشی جهاددانشگاهی در استان بوشهر استفاده شود
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر عنوان کرد: دکتر احمدی زاده طی مدت کوتاهی که مسئولیت جهاددانشگاهی بوشهر را پذیرفته اند منشا خیر و اثر در استان بوده اند. 
اسماعیل عبداللهی افزود: حقیقتا جهاددانشگاهی و دانشگاه آزاد اسلامی هر دو مولود این انقلاب هستند. 
وی با اشاره به ظرفیت های بالای استان بوشهر تاکید کرد: امیدوارم با انعقاد چنین تفاهم نامه هایی زمینه گسترش فعالیت های علمی مشترک در استان فراهم شود. 
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به حق توانسته به نیازهای جامعه هدف خود پاسخ دهد. 
عبداللهی با اشاره به زمینه های علمی و آموزشی در استان بوشهر گفت: باید از ظرفیت های بالای علمی و پژوهشی جهاددانشگاهی در استان بوشهر استفاده شود. 
وی تصریح کرد: جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد با ظرفیت عملیاتی و اثرگذاری بالا می تواند در کنار سایر مراکز آموزشی اهداف توسعه ای استان در عرصه های تولید و سرمایه گذاری را تحقق بخشد. 
وی در پایان گفت: به زودی کمیته ای راهبردی بین دو نهاد تشکیل شده و مفاد تفاهم نامه در حوزه آموزشی و پژوهشی را دنبال خواهد کرد. 
گفتنی است در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بین دانشگاه آزاد اسلامی استان و جهاددانشگاهی بوشهر منعقد گردید.
انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*