۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ایران و جهان » دانشگاه ها
  • شناسه : 288090
  • ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
  • منبع : خبرگزاری دانشجو
سهمیه کنکور سراسری ۹۸ به داوطلبان مناطق سیل زده خوزستان اختصاص پیدا می‌کند
سهمیه کنکور سراسری ۹۸ به داوطلبان مناطق سیل زده خوزستان اختصاص پیدا می‌کند

سهمیه کنکور سراسری ۹۸ به داوطلبان مناطق سیل زده خوزستان اختصاص پیدا می‌کند

رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان مناطق سیل‌زده خوزستان، لرستان و گلستان از سهمیه کنکور سراسری ۹۸ بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ ابراهیم خدایی رییس سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرگزاری دانشجو درباره علت نام نبردن استان سیل زده خوزستان برای دریافت سهمیه کنکور سراسری ۹۸ در صحبت‌های اخیر خود بیان کرد: از آنجا که بعضی مناطق روستایی استان خوزستان به پیامد‌های سیل دچار شدند، اطلاعات آماری سازمان سنجش آموزش کشور در حد بخش است لذا با اشاره به آنکه آمار داوطلبان روستا‌های سیل زده اهواز را در دست نداریم، اعلام کردم که از ۴ شهر معمولان، گمیشان، پلدختر و آق‌قلا که مستقیما دچار آسیب شده‌اند،  ۳۷۵۵ نفر در کنکور شرکت کردند.

خدایی ادامه داد: بنابراین این موضوع دلیل نمی‌شود که به داوطلبان آن مناطق سهمیه اختصاص پیدا نکند. باید اطلاعات شرکت‌کنندگان این منطق را در زمان انتخاب رشته بگیریم و و سپس اعلام کنیم.

رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: البته استان‌ها و مناطق سیل زده که آسیب جانی و مالی دیده‌اند برای اختصاص سهمیه ازسوی وزارت کشور تعیین و به ما ابلاغ شده اند.

وی تاکید کرد: در صحبت‌های اخیر خود بر روی ارائه آمار شرکت کنندگان تمرکز شد و مطرح نکردن نام خوزستان و اهواز، دلیل بر معافیت آن‌ها از اختصاص سهمیه نیست.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*