۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان
  • شناسه : 288135
  • ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
  • منبع : خبرگزاری فارس
تسهیلات اشتغال کمیته امداد به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت
تسهیلات اشتغال کمیته امداد به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت

تسهیلات اشتغال کمیته امداد به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: سقف وام اشتغال بانکی مددجویان کمیته امداد استان بوشهر در سال ۹۸ به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ احمد لطفی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اشتغال‌زایی برای جامعه هدف کمیته امداد از مهمترین برنامه‌های کمیته امداد در جهت توانمندسازی مددجویان است، اظهار داشت: با توجه به تورم موجود، با تصمیم شورای پول و اعتبار کشور، سقف وام اشتغال به مددجویان نهادهای حمایتی در سال ۹۸  از ۲۰ میلیون تومان به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت.

وی در ادامه افزود: این تسهیلات در سررسید های پنج ساله و با سود چهار درصد با همکاری بانک‌های عامل سطح استان به مددجویان متقاضی کسب و کار پرداخت می‌شود.

لطفی هدف از پرداخت وام‌های اشتغال را خودکفایی اقتصادی مددجویان تحت حمایت عنوان کرد و گفت: در سال گذشته ۷۰ میلیارد تومان برای اجرای دو هزار و ۴۵۹ طرح اشتغال مددجویی هزینه شده است.

وی نیز افزود: در سال جاری قرار است ۱۴۰ میلیارد تومان به منظور اجرای ۵ هزار و ۱۶ طرح اشتغال به مددجویان متقاضی شغل پرداخت شود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر نظارت بر تسهیلات پرداختی را از مهمترین برنامه‌های کاری این نهاد اعلام کرد و گفت: پس از پرداخت وام تا پنج سال تحت طرح های اجرایی اشتغال تحت نظارت و پشتیبانی کمیته امداد خواهند بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: پس از اشتغال و خودکفایی مددجویان، بحث مسکن مددجویان در دست پیگیری است که در این خصوص تا پایان دو تا سه سال دیگر همه مدجویان فاقد مسکن صاحب خانه می شوند.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*