۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان
  • شناسه : 288357
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۴۱
  • منبع : تسنیم
تعدادی از پروژه‌های عمرانی شهرداری بوشهر تعطیل شد
تعدادی از پروژه‌های عمرانی شهرداری بوشهر تعطیل شد

تعدادی از پروژه‌های عمرانی شهرداری بوشهر تعطیل شد

عضو شورای شهر بوشهر گفت: تعدادی از پروژه‌های عمرانی شهرداری بندر بوشهر به سبب عدم تزریق منابع مالی تعطیل شده است.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ اکبر توسلی در نشست با اعضای شورای اسلامی بوشهربا بیان اینکه پارک لیان یک فرصت گردشگری بسیار خوب برای شهر بوشهر است اظهار داشت: پارک لیان بوشهر که سالها بلا استفاده مانده است انتظار می‌رود با شروع کار شهرداری در این پارک شاهد ایجاد یک ظرفیت گردشگری خوب برای شهر بوشهر به ویژه محلات جنوبی باشیم.

وی با تاکید بر بر تسریع در اجرای طرح پارک لیان بوشهر گفت: انتظار می‌رود این پروژه طبق برنامه زمان بندی تعیین شده با کیفیت مطلوب به بهره برداری برسد .

عضو شورای شهر بوشهر از تعطیلی برخی پروژه‌های عمرانی شهر بوشهر خبر داد و بیان کرد: تعدادی از پروژه‌های عمرانی شهرداری بندر بوشهر به سبب عدم تزریق منابع مالی تعطیل شده که درخواست می‌شود با تزریق به موقع منابع مالی به پروژه‌ها بر اساس پیشرفت فیزیکی آنها شاهد فعال شدن این پروژه‌ها که نقش مهمی در توسعه شهر و رضایت شهروندان دارد باشیم .

توسلی با تاکید بر توجه به دهکده گردشگذی ساحلی بوشهر تصریح کرد:دهکده گردشگری امام علی(ع) یک فرصت خوب دیگر برای گردشگری در وردی شهر بوشهر است که این دهکده در اسفند سال قبل به شهرداری واگذار شده است.

وی تاکید کرد: از کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر بوشهر انتظار می‌رود بسته‌های سرمایه گذاری برای رونق و احیاء  دهکده گردشگری بوشهر تدوین و به فراخوان گذاشته شود .

بیشتر بخوانید

عضو شورای شهر بوشهر گفت: پارک لیان و دهکده گردشگری از ظرفیت‌های بسیار خوب برای گردشگری شهر بوشهر است که باید با جذب سرمایه گذاران توانمند شاهد رونق دو چندان این فرصت‌های گردشگری شهر بوشهرو اشتغال‌زایی شهروندان بوشهری باشیم.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*