پنج شنبه, ۱۹ تیر , ۱۳۹۹
19 ذو القعدة 1441
Thursday, 9 July , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » گزارش
  • شناسه : 288455
  • ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۱۹
  • منبع : خبرگزاری فارس
درخواست از سازمان بازرسی بوشهر برای برخورد قاطع با انشعاب غیرمجاز باغ ویلاها
درخواست از سازمان بازرسی بوشهر برای برخورد قاطع با انشعاب غیرمجاز باغ ویلاها

درخواست از سازمان بازرسی بوشهر برای برخورد قاطع با انشعاب غیرمجاز باغ ویلاها

در پی درج گزارشی از وضعیت وخیم آب در روستاهای نوار جنوب دلوار در خبرگزاری فارس و انتشار نامه مردم به ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان برای برخورد با متخلفان، حجت الاسلام اکبری جانشین دبیر ستاد در گفتگو با این خبرگزاری از ارسال نامه به سازمان بازرسی استان برای پیگیری موضوع خبر داد.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ در پی درج گزارشی از وضعیت وخیم آب در روستاهای نوار جنوب دلوار در خبرگزاری فارس با عنوان«لب تشنه مردم دلوار در کنار باغ ویلاهای سیراب!» و انتشار نامه مردم به ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان برای برخورد با متخلفان و جلوگیری از انشعابات غیرمجاز باغ ویلاها و خانه باغ‌ها، حجت الاسلام اکبری جانشین دبیر ستاد در گفتگو با این خبرگزاری از در جریان قرار گرفتن این موضوع و ارسال نامه به سازمان بازرسی استان برای پیگیری موضوع خبر داد.

در این نامه که یک نسخه آن برای خبرگزاری فارس ارسال شده آمده است: احتراماً با عنایت به موضوع کم آبی در استان و گلایه‌های مردم استان از این موضوع، به پیوست درخواست مردم جهت پیگیری و اقدام قاطع با متخلفان به خدمتتان تقدیم می‌گردد. 

از همکاری و مساعدت جنابعالی کمال تقدیر و تشکر داریم.

به گزارش فارس، بخش دلوار یکی از جاهایی است که در استان بوشهر لب‌های مردم آن خشکیده و زمین‌های آن تشنه آب است. این وضعیت به طوری است که در برخی از روستاهای این بخش، مردم آن بین دو تا سه ساعت در هفته  آب دارند. همین موضوع باعث شده تا ابتدایی‌ترین مساله برای زندگی و حیات انسان دغدغه مردمی از خطه دلیران تنگستانی باشد که نگاهی به قدمت و تاریخ سرزمینشان سراسر عزت و سربلندی را در دفتر تاریخ ایران اسلامی ثبت کرده است.گفتنی است، چند سالیست استان بوشهر با معضل کم آبی دست و پنجه نرم می‌کند و مردم آن در بسیاری از نقاط، ساعاتی زیادی را در روزها محروم از این نعمت خدادادی هستند. کم بارش بودن این خطه از ایران اسلامی سبب شده در بسیاری از نقاط آن مردم فرار را بر قرار ترجیح داده و به روستاها و شهرهای اطراف مهاجرت کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*