۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 289060
  • ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۸:۲۳
گام دوم انقلاب بدون گام دانشجویان محقق نخواهد شد
گام دوم انقلاب بدون گام دانشجویان محقق نخواهد شد
معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر:

گام دوم انقلاب بدون گام دانشجویان محقق نخواهد شد

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم بیش از هفتاد بار از کلمه جوانان استفاده کرده اند که بیانگر این است که گام دوم انقلاب بدون گام و حرکت دانشجویان محقق نخواهد شد.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ سهراب انبارکی معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در گفتگو با دانشجونیوز ضمن بیان نقش مهم دانشجویان در انقلاب اسلامی گفت: از مهم ترین اقشار جامعه، قشر دانشجو است که شروع کننده انقلاب بودند.

سهراب انبارکی افزود: امروز یکی از مهم ترین سنگرهای انقلاب اسلامی، دانشگاه ها هستند که جریان انقلابی با هوشیاری تمام مقابل نقشه دشمن در به دست گرفتن نبض دانشگاه ها توسط لیبرال ها ایستاده اند که نمونه آن را می توان در حوادث کوی دانشگاه ۷۸ و فتنه ۸۸ دید.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهار داشت: جریانات مقابل جریان انقلابی با افکار روشن اندیشانه خود سعی در گمراه کردن جوان دارند و دانشگاه ها را بمباران اعتقادی می کنند که فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در این تاثیر گذاری بر جوانان جایگاه مهمی دارند.

انبارکی ادامه داد: دانشجویان باید بر جریان شناسی انقلاب مسلط باشند و کرسی های آزاداندیشی در بدنه دانشگاه برای دانشجویان می تواند در تنویر افکار عمومی اثرگذار باشد.

وی بیان کرد: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم بیش از هفتاد بار از کلمه جوانان استفاده کرده اند که بیانگر این است که گام دوم انقلاب بدون گام و حرکت دانشجویان محقق نخواهد شد.

سهراب انبارکی عنوان کرد: نقشه مسیر آینده انقلاب توسط رهبر انقلاب ترسیم شده است و جوانان همانطور که در اول انقلاب جنگیدند و شهید دادند، نشان دادند که توانایی دارند با عزم و مدیریت جهادی آینده انقلاب را تضمین کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: دانشجویان جهادگر با تلاش خود می توانند چهره فقر و محرومیت را از چهره استان بزدایند و البته خداوند در این مسیر کمک و هدایت می کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*