۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 289063
  • ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
گروه های جهادی طعم انقلاب را به مردم می چشانند/ محرومیت زیبنده استان بوشهر نیست/ مجمع خیرین بسیج سازندگی تشکیل شود
گروه های جهادی طعم انقلاب را به مردم می چشانند/ محرومیت زیبنده استان بوشهر نیست/ مجمع خیرین بسیج سازندگی تشکیل شود
در دیدار جمعی از گروه های جهادی با آیت الله صفایی بوشهری مطرح شد؛

گروه های جهادی طعم انقلاب را به مردم می چشانند/ محرومیت زیبنده استان بوشهر نیست/ مجمع خیرین بسیج سازندگی تشکیل شود

جمعی از جهادگران استان بوشهر از جمله نمایندگان گروه های جهادی دانشجویی با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند.

به گزارش “دانشجونیوز” جمعی از جهادگران استان بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند.

آیت الله صفایی بوشهری در این دیدار با تبریک عید غدیر گفت: یکی از ویژگی های خاص انقلاب اسلامی، حرکت از بدنه جامعه با رهبریت ولی فقیه و حضور در صحنه های سرنوشت ساز است مثل اوایل انقلاب یا جنگ تحمیلی که با بسیج مردمی حماسه آفریدند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: انقلابی که مردم پایه و مردم محور است و مردم در آن، نظام و دین خود را مقدس می شمارند، هیچ آسیبی نمی‌بیند.

صفایی بوشهری اظهار داشت: رژیم هایی که قبل از انقلاب بودند مردم را دچار محرومیت کرده بودند حتی قبل از اسلام هم همین طور بود و حرکت اسلام و انقلاب به سمت غنا و بی نیازی از محرومیت و فقر است.

امام جمعه بوشهر عنوان کرد: انقلاب اسلامی با ظهورش نهادهای مختلفی را متولی رفع فقر کرد اما یکی از نهادهای فوق العاده موثر و کارآمد و جهادی، بسیج و سپاه است که در تمامی بحران های چهل ساله به عنوان اولین گروه حاضر در مناطق بحران زده بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ادامه داد: کار جهادی بسیار استراتژیک و مهم است چون در هر جامعه ای فقر و محرومیت، بخش عظیمی از ذهن و تمرکز جامعه را به خودش معطوف می کند و از کارهای فرهنگی و بزرگ باز می دارد اما با رفع محرومیت ها، ظریب توان نظام بالا می رود.

وی بیان کرد: استانی که این همه منابع و ظرفیت دارد زیبنده نیست فقر و محرومیت داشته باشد آن هم در مسائل اساسی اما اقدامات گروه های جهادی در سطح جامعه توازن برقرار می کند و طعم انقلاب را به مردم می چشاند و مروج روحیه امیدواری به نظام است.

آیت الله صفایی بوشهری با ارائه پیشنهاداتی به گروه های جهادی گفت: در هر منطقه ای می روید هم کار عمرانی کنید هم فرهنگی و منابع انسانی همان منطقه را پای کار بیاورید.

امام جمعه بوشهر افزود: در هر منطقه ای که می روید پرونده ای درست کنید از مشکلات و ظرفیت های بومی آن محل اما از مناطق حاشیه ای شهرها غافل نشوید و به دنبال کار مستمر باشد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر برای برطرف کردن مشکلات مالی گروه های جهادی، پشنهاد تشکیل مجمع خیرین بسیج سازندگی را داد و به عنوان اولین نفر در این مجمع اعلام عضویت کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*