۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » ورزشی
  • شناسه : 289080
  • ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
  • منبع : خبرگزاری فارس
اعزام تیرانداز بوشهری تیم ملی به مسابقات جام جهانی برزیل
اعزام تیرانداز بوشهری تیم ملی به مسابقات جام جهانی برزیل

اعزام تیرانداز بوشهری تیم ملی به مسابقات جام جهانی برزیل

تیم ملی تیراندازی کشورمان با 10 ورزشکار امروز 28 مردادماه تهران را به مقصد مسابقات جام جهانی برزیل ترک می‌کند که در بین ورزشکاران نام فاطمه کرم زاده (از بوشهر) دیده می‌شود.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ تیم ملی تیراندازی کشورمان با ۱۰ ورزشکار امروز ۲۸ مردادماه تهران را به مقصد مسابقات جام جهانی برزیل ترک می‌کند که در بین ورزشکاران نام فاطمه کرم زاده (از بوشهر) دیده می‌شود.

این مسابقات در رشته تفنگ و تپانچه آخرین مرحله توزیع سهمیه بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو در جام جهانی است که با حضور ۵۱۸ ورزشکار از ۶۶ کشور جهان از ۴ تا ۱۲ شهریور ماه در شهر ریو- بزریل برگزار می‌شود.

در این رقابتها ۱۷ سهمیه بازی‌های المپیک توزیع می‌شود که تیراندازان کشورمان به منظور فراهم بودن امکان تمرین ماده‌های خفیف و آشنایی با میادین و محل برگزاری مسابقات چند روز زودتر اعزام می‌شوند.

تیم ملی کشورمان با ترکیب الهه احمدی، مه‌لقا جام بزرگ، پوریا نوروزیان، حسین باقری، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم زاده (از بوشهر) و مهیار صداقت در رشته تفنگ و گلنوش سبقت‌اللهی، هانیه رستمیان و سجاد پورحسینی در رشته تپانچه به همراه الهام هاشمی، محمدزائر رضایی و احمد نجفی از مربیان رشته تیراندازی امروز تهران را به مقصد برزیل ترک می‌کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*