۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها » ورزشی
  • شناسه : 289286
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۱۶
کسب مقام پنجم المپیاد ورزشی کشور توسط فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
کسب مقام پنجم المپیاد ورزشی کشور توسط فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

کسب مقام پنجم المپیاد ورزشی کشور توسط فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

تیم فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مسابقات چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر علوم پزشکی های کشور در تبریز موفق به کسب مقام پنجم مسابقات شد.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ تیم فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مسابقات چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر علوم پزشکی های کشور در تبریز موفق به کسب مقام پنجم مسابقات شد.

تیم فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان تیم دوم گروه F  مسابقات به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرده بود و در این مرحله موفق به شکست تیم ایلام با ۵ گل و صعود به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات شده بود.

در مرحله یک چهارم نهایی در مسابقه با تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی کرمان (قهرمان این دوره از مسابقات)  نتیجه را واگذار کرد که در نهایت برای کسب مقام پنجمی این مسابقات در مقابل تیم دانشگاه علوم پزشکی ایران به برتری دست پیدا کردند.

شیدا کاظمی کاپیتان تیم فوتسال علوم پزشکی بوشهر در خصوص آخرین مسابقه مقابل تیم کرمان گفت: بازی با کرمان بسیار سخت بود. تیم بسیار قدرتمند این دوره از مسابقات بود که می توان گفت در طول بازی ها به عنوان اولین شانس برای قهرمانی مطرح بود و در نهایت هم به قهرمانی رسید. بازی مقابل این تیم برای همه ی ما حکم فینال را داشت اما برای برد به زمین رفتیم.

کاظمی افزود: تیم کرمان تاکنون از هیچ تیمی حتی یک گل نخورده و ما امیدوار بودیم که حتما می بریم و صعود می کنیم. اما با وجود تلاش بسیار بازیکنان مقابل این تیم متوقف شدیم. هرچند سخت بود اما با روحیه ی بالا برای کسب مقام پنجمی به مصاف تیم علوم پزشکی ایران رفتیم و با برد مقابل این تیم از بین ۲۳ تیم شرکت کننده توانستیم مقام پنجم را به دست آوریم.

کاپیتان تیم فوتسال علوم پزشکی بوشهر در خصوص حال و هوای بازکنان قبل از بازی ها اظهار داشت: ما قبل از هر مسابقه دعای عهد می خواندیم، تا یک دل شده و احساس آرامش روحی و جسمی مان بیشتر شود.

کاظمی بیان کرد: این دوره از مسابقات برای کسب تجربه و افزودن بر مهارت هایمان بسیار مفید بود،‌ از همین حالا می توان با برنامه ریزی و با حمایت دانشگاه جهت جذب دانشجویان با توان و مهارت بالا، تیم مان را از هر نظر تقویت کنیم تا در بازی های بعدی موفقیت های بیشتری را کسب کنیم.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*