۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 289367
  • ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
برگزاری آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر + عکس
برگزاری آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر + عکس

برگزاری آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر + عکس

آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ ورودی ۹۶، ۹۷ و جاماندگان ورودی ۹۵ همزمان با سراسر کشور در سالن ورزشی پردیس بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ ورودی ۹۶، ۹۷ و جاماندگان ورودی ۹۵ همزمان با سراسر کشور در سالن ورزشی پردیس بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برگزار شد.


در این آزمون که با حضور زمانی، نماینده سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان کشور برگزار شد، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در حاشیه برگزاری این آزمون گفت: ۳۸۰ نفر مهارت آموز آقا و خانم در ۲۲ رشته در این آزمون شرکت دارند.


اکبر مولایی اظهار داشت: برگزاری این آزمون پس از دوره یکساله مهارت آموزان در دانشگاه فرهنگیان انجام می شود و مهارت آموزان پس از موفقیت، جذب آموزش و پرورش شده و از مهرماه سال جاری فعالیت خود را رسما آغاز خواهند کرد.


مولایی تصریح کرد: در برگزاری این آزمون تمام تلاش خود را به کار بستیم تا شرایط مناسب و خوبی را برای مهارت آموزان فراهم کنیم و جا دارد تا از تلاش های بسیار همکارانم در پردیس های بنت الهدی صدر و علامه طباطبایی این دانشگاه برای برگزاری هر چه بهتر این آزمون تقدیر کنم.


مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با حضور در سالن محل آزمون، ضمن بازدید از فرآیند برگزاری آزمون با چند نفر از مهارت آموزان گفتگو کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*