۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 289523
  • ۰۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
اردوی جهادی دانشجویان علوم پزشکی بوشهر در دشتستان برگزار می‌شود
اردوی جهادی دانشجویان علوم پزشکی بوشهر در دشتستان برگزار می‌شود
به مدت ده روز؛

اردوی جهادی دانشجویان علوم پزشکی بوشهر در دشتستان برگزار می‌شود

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از برگزاری اردوی جهادی به مدت ده روز از هشتم شهریورماه در مناطق محروم شهرستان دشتستان خبر داد.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ حمید طیبی خرمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفتگو با خبرنگار دانشجونیوز از برگزاری اردوی جهادی از هشتم شهریور در مناطق محروم شهرستان دشتستان خبر داد.

حمید طیبی خرمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در روستاهای بخش شبانکاره و بخش وحدتیه شهرستان دشتستان برگزار می شود که جمعا ۱۲ تا روستا در این بخش ها تحت پوشش خدمات درمانی قرار میگیرند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی افزود: این اردو از روز جمعه هشتم شهریورماه در مناطق هدف شروع می شود و به مدت ده روز ادامه خواهد داشت.

حمید طیبی خرمی اظهار داشت: بیش از ۷۰ دانشجوی جهادگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این اردو حضور دارند که در چهار کارگروه فرهنگی اجتماعی، بهداشت و درمان، آموزشی و عمرانی به خدمات دهی می پردازند.

وی عنوان کرد: گروه جهادی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را بسیج جامعه پزشکی و موسسه تامین درمان بسیجیان در این اردوی جهادی همیاری خواهند کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*