۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 289532
  • ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
اختصاص بیست میلیارد ریال اعتبار به مجتمع فناوری دانشگاه خلیج فارس
اختصاص بیست میلیارد ریال اعتبار به مجتمع فناوری دانشگاه خلیج فارس
در سفر معاون علمی رئیس جمهور صورت گرفت؛

اختصاص بیست میلیارد ریال اعتبار به مجتمع فناوری دانشگاه خلیج فارس

در جریان بازدید معاون علمی ریاست جمهوری از مجتمع فناوری دانشگاه خلیج فارس، مبلغ 20 میلیارد ریال برای تکمیل و راه اندازی این مجتمع اختصاص یافت.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ سورنا ستاری، معاونت علمی رئیس جمهور به مناسبت هفته دولت میهمان استان بوشهر بود که در این دیدار از مجتمع فناوری دانشگاه خلیج فارس نیز بازدید کرد.

در جریان بازدید از مجتمع فناوری دانشگاه خلیج فارس از طرف معاون علمی رئیس جمهور مبلغ ۲۰ میلیارد ریال برای تکمیل و راه اندازی این مجتمع اختصاص یافت.

ستاری در نشست با  مدیران شرکت‌های دانش بنیان، نخبگان و دانشگاهیان استان با تاکید بر نقش مهم این شرکت‌ها در توجه به ارزش افزوده محصولات و تولیدات داخلی اظهار داشت: اقتصاد دانش بنیان براساس ارزش افزوده فوق‌العاده دانش شکل می‌گیرد که شرکت‌های فناور و دانش بنیان در این عرصه نقش مهم و ممتازی دارند.

معاون علمی و فناوری رئیس‌‌ جمهور با تاکید بر توجه به زیست فناورانه استان بوشهر بر اساس اقتصاد دریامحور افزود: تحقق پارک زیست فناوری به عنوان یکی از مطالبه‌های  مهم بوشهری‌ها پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه استان بوشهر ظرفیت‌های زیادی به‌ویژه در بخش زیست فناوری دریایی دارد خاطر نشان کرد: در راستای شکوفایی این ظرفیت‌ها حمایت‌های ویژه‌ای پیش بینی شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*