۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 289658
  • ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
کسب رتبه اول تیم قرآنی علوم پزشکی بوشهر در مسابقات منطقه ای
کسب رتبه اول تیم قرآنی علوم پزشکی بوشهر در مسابقات منطقه ای

کسب رتبه اول تیم قرآنی علوم پزشکی بوشهر در مسابقات منطقه ای

در مرحله منطقه ای بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت،‌ تیم قرآنی خواهران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رتبه اول را کسب کرد.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ مرحله منطقه ای بخش تیمی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با حضور تیم دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی شیراز، بوشهر و یزد برگزار شد.

حامد یوسفی مربی تیم اعزامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن اعلام کسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این رویداد فرهنگی و قرآنی افزود: این ماراتن قرآنی در ۱۱ بخش بین ۳ تیم شرکت کننده برگزار و در نهایت گروه اعزامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با امتیاز ۴۶ رتبه اول و گروه های اعزامی شیراز و یزد به ترتیب امتیاز ۴۰ و ۳۱/۵ را به خود اختصاص دادند.

مربی تیم اعزامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اشاره کرد، پس از این مرحله ۲ تیم بوشهر و شیراز در مهر ماه سال جاری در مرحله نیمه نهایی در استان همدان شرکت و در صورت کسب رتبه برتر در آبان ماه به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد.

شایان ذکراست تیم دانشجویی برادران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز به واسطه انصراف ۴ تیم دانشگاه های علوم پزشکی یزد، فسا، جهرم و یاسوج، مستقیماً به همراه تیم دانشجویی شیراز به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*