۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط » یادداشت
  • شناسه : 289910
  • ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
  • نویسنده : مصعب یحیایی
آه از این جماعت بوقلمون صفت رنگ به رنگ!
آه از این جماعت بوقلمون صفت رنگ به رنگ!

آه از این جماعت بوقلمون صفت رنگ به رنگ!

نویسنده و شاعر مطرح استان بوشهر در یادداشتی موج سواری اصلاح طلبان پیرامون مرگ ناشی از خودسوزی دختر موسوم به "دختر آبی" در فضای مجازی و رسانه ها را اوج بی حیایی این طیف دانست.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ مصعب یحیایی نویسنده و شاعر مطرح استان بوشهر در یادداشتی ارسالی به پایگاه خبری تحلیلی دانشجونیوز، موج سواری اصلاح طلبان پیرامون مرگ ناشی از خودسوزی دختر موسوم به “دختر آبی” در فضای مجازی و رسانه ها را اوج بی حیایی این طیف دانست. متن کامل یادداشت به شرح زیر است:

ما از ماجرای مرگ دختر آبی نه خوشحالیم و نه بی تفاوت به آن، لکن موج سواری از این گونه اتفاقات و چنگ انداختن به چهره نظام به بهانه خودسوزی دختری که اصلاً نه حکمی دریافت کرده و نه اگر حکمی باشد، مربوط به ورودش به ورزشگاه بوده، عین بی حیایی ست!

حالا این وسط کاری به سابقه خودکشی نافرجام و بیماری روانی او ندارم، لکن این که عده ای مرگ یک دختر را دستمایه آشوب می کنند جای تامل دارد، آن هم نه آدم های معمولی و عامی، مثل من!

همین امروز پست رئیس دانشگاه مادر استان را دیدم که متاثر از همین ماجرا عقده گشایی کرده و آسمان ریسمان کرده که واویلا از این کشور! و من برای بار هزارم با خودم گفتم: اهل علم بودن، الزاماً به معنای اهل تشخیص و درک بودن نیست!

و اصلاً عجیب نیست جماعت! انتخابات نزدیک است و حضرات باید هزینه ابقای شان در پست و مقام را بدهند و یا آماده شوند برای گرفتن پست های احتمالی!

هر کس نداند، ما که می دانیم همین جماعتِ مدعی، در هشتاد و اشک، عده ای را مردم خداجو نام نهادند که دست شان به خون شهید کبیری آغشته بود و عیناً شبیه لشکر یزید، حمله کردند به خیمه های عاشورای حسین(ع).

این جماعت ادامه همان فتنه ای هستند که مجلس ترحیم گرفتند برای زندگان و دل می سوزاندند برای دراویش گردن کلفت و لوگوی روزنامه شان را ست کردند با رنگ پرچم داعش و برای شهید حرم و حریم، تیتر کردند که: حسین همدانی در سوریه کشته شد! و وسط آن بلبشو درخواست مذاکره دادند به داعش!

این ها تداوم همان میر فتنه و آن زنک فتانه اند که با استدلال داماد لرستان، کشور را هشت ماه درگیر آشوب کردند!

آه که دلم چقدر پر است از این جماعت بوقلمون صفت رنگ به رنگ!

و وسط این همه نادانی و کج فهمی، بی حیاتر از همه، آن مردک باغی ست که حتی دستش جلوی آل سعود هم دراز بود برای مقابله با جمهوری اسلامی! اف به این همه بی حیایی و بی غیرتی!

کد را دادم که بفهمید با کدام مردک عباشکلاتی هستم! و آنکه باید بداند، خواهد فهمید که خاتمی را می‌گویم!

من لااقل فی الحال حامی احمدی نژاد نیستم لکن همین جماعتِ طلبکارِ بی حیا، آن روز که احمدی نژاد نامه نوشت به حضرات علما و خواست که زیرساخت ورود زنان به ورزشگاه آماده شود، دین داری شان گل کرد و همین روزنامه آفتاب مدعی شد که او بی عفتی را رواج می دهد! و صد رحمت به آفتاب پرست؛

جماعت!
شما اگر به فکر زنان این مملکت بودید و عرضه داشتید که رییس دولت تان بعد آن همه حرفهای رای آور، یک وزیر زن معرفی می کرد و یا شما خفه خون نمی گرفتید در برابر آن شهردار هفت تیرکش تان! و دوباره تَکرار نمی کردید دولت وزیرهای میلیاردر و دخترهای وزیر قاچاقچی اش را!

اصلاً عجیب نیست جماعت! دوباره انتخابات نزدیک شده و حضرات اصلاح طلب رای می خواهند، باید هم چنگ بزنند به هر چیزی!

از محمود صادقی که یک مدت بست نشسته بود توی توالت آستان، بلکه گیری بدهد به رئیسی و علی مطهری که نان به اسم پدر می خورد تا پروانه سلحشوری که بیشتر به لاشخور شبیه است تا پروانه!

بله جماعت! ملت حق ندارند مطالبه شفافیت آرا کنند از نمایندگان، لکن درد گردن پروانه سلحشوری باید به اطلاع مردم برسد و باید دردش را بیاندازد گردن نظام!

بشکند گردن وامانده تان! دوباره انتخابات شد که حضرات به صف شوند برای رای!
لکن یک چیزی می گویم جماعت؛ بوی کباب نیست که خورده به شامه تان؛ خر داغ می کنند!

مصعب یحیایی/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*