جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
7 شوال 1441
Friday, 29 May , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان
  • شناسه : 290253
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
  • منبع : خبرگزاری فارس
افزایش چشمگیر اعتبارات آموزش و پرورش بوشهر در سال جاری
افزایش چشمگیر اعتبارات آموزش و پرورش بوشهر در سال جاری

افزایش چشمگیر اعتبارات آموزش و پرورش بوشهر در سال جاری

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: علی رغم کاهش اعتبارات کلی استان، اعتبارات آموزش و پرورش در سال جاری افزایش چشمگیری داشته است.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ غلامرضا دانش فر صبح امروز در حاشیه نشست پروژه‌های نفتی با برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان، اظهار داشت: با وجود کاهش ۴۶ درصدی اعتبارات کلی استان، اعتبارات آموزش و پرورش در سال جاری ۱۲ درصد افزایش داشته است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان اضافه کرد: مجموع کل اعتبارات آموزش و پرورش استان در سال جاری از محل صنعت نقت و گاز ۱۷۱ میلیون و ۸۰ هزار ریال بوده است.

وی با تاکید بیان داشت: این اعتبارات استانی صرفاً در حوزه تعمیر و تجهیز مدارس هزینه می‌شود.

دانش فر به عملکرد مناطق هیجدگانه استان در سال ۱۳۹۸ در جذب این اعتبارات هم اشاره‌ای داشت و گفت: در سال جاری آموزش و پرورش شهرستان های دیر، گناوه، دیلم و منطقه بردخون به نسبت تعداد دانش آموز دارای عملکرد بهتری نسبت به دیگر مناطق استان جذب اعتبارات برای تعمیر و تجهیز مدارس بوده‌اند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان تصریح کرد: سال گذشته تنها آموزش و پرورش شهرستان دیر در جذب اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای به نسبت تعداد دانش آموز عملکرد مطلوبی داشته است.

وی با مثبت ارزیابی نمودن نگاه فرمانداران شهرستان های استان به آموزش و پرورش در بحث جذب اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای، گفت: مناطق و شهرستان‌هایی که بیشترین تعامل با کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان‌ها داشته‌اند در جذب اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای عملکرد مطلوب‌تری داشته‌اند.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*