جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
7 شوال 1441
Friday, 29 May , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 290223
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
دانشگاه خلیج فارس بوشهر اقدام به جذب عضو جدید هیات علمی می‌نماید
دانشگاه خلیج فارس بوشهر اقدام به جذب عضو جدید هیات علمی می‌نماید
دبیر هیات اجرایی جذب هیات علمی دانشگاه خلیج فارس:

دانشگاه خلیج فارس بوشهر اقدام به جذب عضو جدید هیات علمی می‌نماید

دانشگاه خلیج فارس بوشهر اقدام به جذب عضو جدید هیات علمی از بین دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می نماید.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ دانشگاه خلیج فارس بوشهر اقدام به جذب عضو جدید هیات علمی از بین دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می نماید.

محمد رضا محمدی زاد، دبیر هیات اجرایی جذب هیات علمی دانشگاه خلیج فارس با اعلام این خبر، گفت: اکنون ۶ عضو هیات علمی با درجه استاد، ۴۰ نفر با درجه دانشیار، ۱۶۹ نفر با درجه استادیار، ۳۰ نفر با درجه مربی و ۱۱ نفر طرح خدمت سربازی در دانشگاه خلیج فارس به آموزش دانشجویان مشغول هستند.
وی با اشاره به اینکه در فراخوان شهریور  ماه تعداد ۱۸ عضو هیات علمی جدید استخدام خواهند شد، افزود: متقاضیان جذب باید همه مقاطع تحصیلی خود را در دوره روزانه دانشگاه‌های دولتی و یا دانشگاه‌های خارجی مورد تائید وزارت علوم گذرانده باشند، و رشته تحصیلی و گرایش همه مقاطع تحصیلی آن‌ها باید با رشته و گرایش مورد تقاضا برای جذب همخوانی داشته باشد.
دبیر اجرایی جذب هیات علمی دانشگاه خلیج فارس بوشهر ادامه داد: سوابق پژوهشی متقاضی نیز باید متناسب با گرایش و تخصص مورد تقاضا باشد و حداقل معدل متقاضیان جذب در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به ترتیب ۱۵، ۱۷ و ۱۸ است.
محمدی زاده یادآور شد: همچنین متقاضیان باید حداقل به یک زبان زنده بین المللی (انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، عربی) متناسب با رشته تحصیلی خود مسلط باشند و در استخدام رسمی یا پیمانی دستگاه‌ها و نهاد‌های دولتی یا سایر دانشگاه‌ها نباشند.
وی با درخواست از دانش آموختگان استان بوشهر برای مشارکت فعال در این فراخوان، گفت: هر چند ملاک برای جذب هیات علمی سوابق آموزشی, علمی و پژوهشی است، اما در شرایط برابر، اولویت با نیروی های بومی می باشد.
 دانشگاه خلیج فارس در سال ۱۳۷۱ راه اندازی شده و هم اکنون دارای ۲۵۶ عضو هیات علمی می باشد و در حال حاضر، تعداد هشت هزار و چهارصد دانشجو در هشت دانشکده این دانشگاه  در حال تحصیل می باشند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*