جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
7 شوال 1441
Friday, 29 May , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 290317
  • ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۸
دانشگاه ها رکن اصلی مرجعیت تصمیم گیری توسعه پایدار در استان بوشهر هستند
دانشگاه ها رکن اصلی مرجعیت تصمیم گیری توسعه پایدار در استان بوشهر هستند

دانشگاه ها رکن اصلی مرجعیت تصمیم گیری توسعه پایدار در استان بوشهر هستند

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر در جلسه شورای اداری استان که به ریاست استاندار در سالن کوثر استانداری تشکیل شد، گزارشی از وضعیت آموزش عالی استان و پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جدید در دانشگاه های استان ارائه داد.

به گزرش “دانشجونیوز” ؛ اکبر منصوری نسب رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر در جلسه شورای اداری استان که به ریاست استاندار در سالن کوثر استانداری تشکیل شد، گزارشی از وضعیت آموزش عالی استان و پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جدید در دانشگاه های استان ارائه داد.

منصوری نسب اضافه کرد: آغاز سال تحصیلی را که توأم با فروغ شور و شعور حسینی است را گرامی داشت و دانشگاه را رکن اصلی مرجعیت تصمیم گیری توسعه پایدار در استان دانست و از استاندار به خاطر تقویت زیرساخت‌های دانشگاه های استان تشکر کرد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر افزود: خلاقیت، نوآوری، مهارت آموزی و ارتقای کیفیت آموزشی از شاخص های ارزیابی دانشگاه ها دانست و ایجاد باشگاه کارآفرینی در دانشگاه های استان را یک ضرورت دانست که به اشتغال و توسعه پایدار کمک می کند. وقتی مهارت در راستای علم آموزی بعنوان پارادایم اصلی قابلیت بخشی به آموزش در دانشگاه دانست و خواستار احداث مجتمع خوابگاهی و تقویت سامانه کارآموزی در صنایع استان جهت مهارت آموزی مطلوب دانشجویان دانست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*