۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 290515
  • ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
دست برتر ما در منطقه از برکت خون شهداست
دست برتر ما در منطقه از برکت خون شهداست
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:

دست برتر ما در منطقه از برکت خون شهداست

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم بزرگداشتی در دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر با حضور سردار زیراهی فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار شد.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم بزرگداشتی در دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر با حضور سردار زیراهی فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار شد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: اگر امروز ما بر قله رفیع افتخار ایستاده ایم، از ایثار و فداکاری شهدا است، ما گذشته افتخار آمیزی داریم و نباید آن را فراموش کرد که دشمنان میخواهند این روحیه را از ما بگیرند.

سردار زیراهی افزود: در آن زمان، همه مردم ما یک هدف را دنبال می کردند از روستایی گرفته تا شهری، همه هدفشان پشتیبانی از جنگ بود، همه احتیاج داریم که در این راستا باشیم.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: ما دست برتر را در تمام کشورهای منطقه داریم و این از برکت شهداست که باید قدر این را بدانیم.

وی ادامه داد: ما اگر قدرت نداشتیم، نمی توانستیم پهباد آمریکایی را بزنیم که هم در بعد مادی هزینه های زیادی برای آنها داشت و هم در بعد روانی و باعث شد آمریکایی ها حقیقتا تحقیر شوند.

زیراهی خاطرنشان کرد: رزمندگان در دفاع مقدس، ابهت شرق و غرب را شکستند. جنگ ما جنگ حق بود که یکی از نشانه های آن، شهدا هستند، گلزار شهدا را مشاهده میکنیم که چقدر عزت دارند، علت این است که حق را شناخته بودند.

در پایان از آقای سید احمد صافی پدر بزرگوار شهید صافی تقدیر بعمل آمد.

 

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*