۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط
  • شناسه : 290606
  • ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
  • منبع : خبرگزاری فارس
اتفاقات اخیر در عراق، توطئه برای کم رنگ کردن اجتماع بزرگ اربعین است
اتفاقات اخیر در عراق، توطئه برای کم رنگ کردن اجتماع بزرگ اربعین است

اتفاقات اخیر در عراق، توطئه برای کم رنگ کردن اجتماع بزرگ اربعین است

امام جمعه بوشهر گفت: هدف استکبار از اتفاقات اخیر در عراق، توطئه برای کم رنگ کردن اجتماع بزرگ اربعین حسینی است.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: طی ۴۰ سال پیروزی انقلاب اسلامی عملکرد درخشانی را از سوی نیروی انتظامی شاهد بوده‌ایم و در شرایطی که دشمنان همواره برای ایجاد ناامنی در سطح کشور تلاش می‌کرده‌اند، نیروی انتظامی در مقابله با این مسائل در داخل کشور و در مرزها عملکرد قابل قبولی را داشته است.

امام جمعه بوشهر افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران توانسته است با استفاده از دانش و دانایی در یک فضای فرهنگی، دینی و انقلابی خدمات شایانی را به مردم و نظام ارائه کند.

صفایی بوشهری با اشاره به پیاده‌روی بزرگ اربعین حسینی، گفت: استکبار تلاش دارد تا با انجام توطئه‌های مختلف بین مسلمانان تفرقه ایجاد کند و اکنون در اتفاقات اخیر کشور عراق این موضوع را می‌توانیم ببینیم.

وی با بیان اینکه اتفاقات اخیر عراق در بازه زمانی اربعین توطئه‌ای است که توسط استکبار مدیریت می‌شود، اضافه کرد: استکبار به دنبال این است تا با سوءاستفاده از مطالبات مردمی به شکلی قهرآمیز جریان مطالبات مردمی را به مقابله با دولت عراق تبدیل کنند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه هدف استکبار از این موضوع تحت‌الشعاع قرار دادن اجتماع بزرگ اربعین است، افزود: استکبار نمی‌داند که چنین کارهایی نمی‌تواند راه حسین و نام حسین را خاموش کند.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در دیدار با فرماندهان سپاه خاطرنشان کرد: سپاه کارنامه روشن و درخشانی در صحنه‌های مختلف از نظامی و فرهنگی گرفته تا اقتصادی و سازندگی داشته است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه سپاه در صحنه‌های حساس انقلاب بدون لغزش موفق و مایه افتخار بوده است، گفت: حضور سپاه نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کرده است؛ سپاه یک پدیده انقلابی است که نصیب ایران شده  و مایه سربلندی است.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*