چهارشنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹
16 ذو الحجة 1441
Wednesday, 5 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » ورزشی
  • شناسه : 290591
  • ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
  • منبع : خبرگزاری فارس
بازدید هیات تیراندازی با کمان استان بوشهر از جزیره خارک
بازدید هیات تیراندازی با کمان استان بوشهر از جزیره خارک

بازدید هیات تیراندازی با کمان استان بوشهر از جزیره خارک

رئیس هیات تیراندازی با کمان استان بوشهر گفت : هدف از این بازدید دانش افزایی مربیان و ورزشکاران در جزیره خارک بود.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ علی اکبر توسلی ریس هیات تیراندازی با کمان استان بوشهر شامگاه پنجشنبه ۱۱مهرماه  در حاشیه بازدید از هیات جزیره  خارگ در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در جزیره خارک ، اظهار داشت : در راستای ترویج ورزش تیراندازی وفعال نمودن آن در شهرستانها سرکشی به شهرستانها و برگزاری کلاسهای آموزشی و توجیهی رو در برنامه کاری خود دارند تا از نزدیک مشکلات وهمچنین توانمدیهای شهرستانها را شاهد باشیم .

رئیس هیات تیراندازی با کمان استان افزود :  طی سرکشی به هیات های شهرستانی  تامین امکانات وتجهیزات مورد نیاز، توجه به ارتقای سطح  دانش مربیان وداوران ،حمایت از مربیان وداوران،از مهمترین دستاوردهای این سفر میباشد

وی در عین حال برارزشیابی کار هیات های شهرستاتی تاکید کرد تا هیات های فعال تشویق ودر عین حال هیات های کم کار نیز با فعالیت بیشتربه  سطح مطلوب برسندو میزان همکاری هیات استان ودراختیار گذاشتن امکانات ،مشارکت در برنامه ها و فعالیت هیاتها بستگی دارد.

وی افزود : رشته تیراندازی با کمان دراستان بوشهر بطور ویژه درحال پیگیری است واز همه ظرفیتهایمان برای ارتقای تراز این رشته ورزشی در استان استفاده خواهیم کردتا استعدادهای ارزنده را در این رشته ملی ومذهبی پرورش وبه جامعه ورزش کشور معرفی کنیم.

وی ابراز داشت : جهت فعال نمودن هیاتهای شهرستانها هیات استان  آمادگی هرگونه همکاری با شهرستانها را دارد لذا از بدو ورود به جزیره دو قبضه کمان نیمه حرفه ای شارک جهت آموزش در اختیار هیات شهرستان خارگ قرار گرفت وبعد از این نیز کمک  هایی در حدتوان هیات استان باشد صورت میگیرد.
وی گفت : انشاله که شاهد رونق این رشته ملی مذهبی در جزیره خارگ هم باشیم .

لازم به ذکر است در این سفر یک روزه دبیر هیات عبدالمجید اسماعیلی،نایب ریس هیات خانم فرجودیان،اعضای هیات ریسه خانم هژبرنیا مسول کمیته مسابقات وخانم فاطمه  صالحی مربی ومسول کمیته استعداد یابی نیز حضور داشتندوجلسه ای با مسولین هیات شهرستان برگزار گردید.

در پایان ایشان اظهار داشت : از شرکت پایانه نفتی خارک ، مدیریت محترم عملیات عمومی ،اداره ورزش و جوانان جزیره خارک و  مصطفی سنامیری رئیس هئیت تیراندازی با کمان جزیره خارک که با ما همکاری صمیمانه داشتند تشکر و قدر دانی می شود .

انتهای پیام /

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*