شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹
2 صفر 1442
Saturday, 19 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان
  • شناسه : 290761
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
  • منبع : تسنیم
طرح‌های عمران شهری بوشهر با زیرساخت ایجاد اشتغال اجراء می‌شود
طرح‌های عمران شهری بوشهر با زیرساخت ایجاد اشتغال اجراء می‌شود

طرح‌های عمران شهری بوشهر با زیرساخت ایجاد اشتغال اجراء می‌شود

شهردار بوشهر با تاکید بر توجه به مهارت آموزی بر اساس ظرفیت‌های اشتغال‌زایی گفت: طرح‌های عمرانی متعددی در شهر بوشهر در حال اجراء است که این طرح‌ها در بخش‌های مختلف با زیرساخت اشتغال‌زایی عملیاتی شده است.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ سیدنورالدین امیری صبح امروز در نشست بررسی روند اجرای طرح‌های مهارت‌افزایی در شهر بوشهربا تاکید بر نقش مهم مهارت در توسعه و پیشرفت و مقابله با بیکاری اظهار داشت: توسعه آموزش‌های مهارتی در شرایط کنونی برای کشور لازم و ضروری است و نقش آموزش‌های فنی و حرفه ای در تحقق اقتصاد مقاومتی کلیدی و محوری است.

وی،آموزش‌های شهروندی را امری بسیار مهم در مدیریت شهری دانست و تاکید کرد: شهرداری بوشهر بر این باور است که اصلاح روش‌ها و امور بدون آموزش و توانمندسازی شهروندان امکانپذیر نیست.

امیری با بیان اینکه توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در راستای توسعه کشور و رسیدن به خودکفایی است، تصریح کرد: شهرداری بوشهر آمادگی کامل دارد در  اجرای آموزش های کارآفرینی با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همکاری لازم را داشته باشد و طرح‌های خوبی را به اجرا درآورد.

شهردار بوشهر با تاکید بر توجه به مهارت آموزی بر اساس ظرفیت‌های اشتغال‌زایی افزود: طرح‌های عمرانی متعددی در شهر بوشهر در حال اجراء است که این طرح‌ها در بخش‌های مختلف با زیرساخت اشتغال‌زایی عملیاتی شده است.

وی با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های  اشتغال‌زایی و مهارت‌آموزی بیان کرد: ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های موجود در مراکز فرهنگی شهرداری و مراکز آموزش فنی و حرفه ای می‌توانند به عنوان مکمل در کنار یکدیگر بوده و به صورت هدفمند همدیگر را کمک و حمایت کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر نیز با بیان اینکه  شهرداری و شورای شهر به ترویج فرهنگ فراگیری آموزش‌های مهارتی در جامعه کمک کنند،گفت: برای نهادینه سازی فرهنگ فراگیری آموزش‌های فنی و حرفه ای در جامعه به کمک همه ارگانها و بویژه شهرداری و شورای شهر نیاز داریم.

بیشتر بخوانید

عبدالمجید دراهکی با اشاره به شعار این سازمان در خصوص «هر ایرانی یک مهارت علمی» تصریح کرد: شهرداری بوشهر با ظرفیت‌های بالای مراکز فرهنگی و هنری خود می تواند در عرصه آموزش‌های شهروندی و توسعه آموزش‌های مهارتی و کنترل معضلات شهری برنامه ریزی کرده و با همکاری ادارات و سازمان‌ها، خدمات خوبی به شهروندان ارایه کند.

وی با بیان اینکه آموزش هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است اظهار کرد: مهارت در اصل کلید خلاقانه برای ایجاد فرصت است و کشف فرصت، خلق شغل و ثروت را بدنبال دارد.

دراهکی از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری شهرداری و آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر در تسعه مهارت آموزی خبر دادو تاکید کرد: با هدف توسعه و ارتقاء قابلیت‌های شغلی و حرفه‌ای شهروندان، ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، حمایت از اشتغال پایدار و آموزش و بروزرسانی دانش مهارتی افراد جامعه تفاهم نامه همکاری با شهرداری بوشهر منعقد می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*