۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان
  • شناسه : 290764
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
  • منبع : تسنیم
پنجمین اجلاس استانی نماز آذرماه در بوشهر برگزار می‌شود
پنجمین اجلاس استانی نماز آذرماه در بوشهر برگزار می‌شود

پنجمین اجلاس استانی نماز آذرماه در بوشهر برگزار می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهراز برگزاری پنجمین اجلاس استانی نماز در آذرماه خبر داد و گفت: این اجلاس با موضوع راهکارهای ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین دانش آموزان و حضور فعال روحانیون در نماز جماعت مدارس برگزار می‌شود.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ حسن ابراهیمی صبح امروز در نشست شورای اقامه نماز استان بوشهر از برگزاری پنجمین اجلاس استانی نماز  خبر داد و اظهار داشت: برای برگزاری این اجلاس کمیته‌های تخصصی آن در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است.

وی موضوع پنجمین این اجلاس استانی را نماز و مدرسه دانست و بیان کرد: پنجمین اجلاس استانی نماز در محورهای دعوت دانش آموزان به نماز، نقش مدیران و معلمان در این عرصه، راهکارهای حضور فعال روحانیون در نماز جماعت مدارس، نقش اولیاء در ترویج فرهنگ نماز دانش آموزان و چگونگی پیوند مدرسه با مسجد تعیین شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهراز برگزاری پنجمین اجلاس استانی نماز در آذرماه خبر داد و  تاکید کرد:مهلت ارسال آثار در پنجمین اجلاس نماز استان با عنوان نماز و مدرسه تا ۲۰ آبان ماه تعیین شده است.

ابراهیمی با تاکید بر اطلاع رسانی برای ارسال آثار پژوهشگران، معلمان و دانش آموزان در اجلاس پنجم نماز افزود: موضوع اطلاع رسانی فراخوان اجلاس نماز به دستگاه‌های اجرایی توسط کمیته اطلاع رسانی با دقت مورد رصد قرار گیرد.

وی راه‌اندازی نمایشگاه هنری پنجمین اجلاس استانی نماز خاطر نشان کرد: کمیته اطلاع رسانی برای راه‌اندازی برگزاری نمایشگاه هنری با موضوع نماز و مدرسه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری مورد توجه قرار دهد.

معاون استاندار بوشهر برگزاری مسابقه انشا با موضوع نماز در مدارس را مورد تاکید قرار داد و گفت: حضور کارشناسان حوزه نماز در مدارس برای تبیین بیشتر اهمیت نماز یک ضرورت است و به منظور برگزاری بهتر اجلاس استانی نماز، از تجربیات سایر استانها هم باید بهره برد.

بیشتر بخوانید

ابراهیمی با تاکید بر نقش مهم آموزش و پرورش در اجلاس  استانی نماز تصریح کرد:  محور پنجمین اجلاس استانی نماز  با رویکرد دانش آموزی است و آموزش و پرورش استان بوشهر در این زمینه نقش مهمی دارد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*