شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹
2 صفر 1442
Saturday, 19 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان
  • شناسه : 290814
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
  • منبع : خبرگزاری فارس
اعطای وام ۵۰ میلیون تومانی به خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد بوشهر
اعطای وام ۵۰ میلیون تومانی به خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد بوشهر

اعطای وام ۵۰ میلیون تومانی به خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد بوشهر

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از پرداخت وام اشتغال 50 میلیون تومانی به خانواده‌های زیرپوشش خبر داد.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ احمد لطفی صبح امروز در نشست با مدیر امور شعب بانک ملت استان بوشهر، اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه‌های کمیته امداد ایجاد اشتغال به منظور توانمندسازی خانواده های تحت پوشش است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر افزود: در این راستا، اقدامات مناسبی طی سنوات گذشته در این نهاد انجام شده به گونه‌ای که یک سوم اشتغال کشور در سال گذشته توسط کمیته امداد ایجاد شده است.

وی تصریح کرد: از آنجا که برای ایجاد هر شغل تسهیلات بانکی مناسبی از طریق سیستم بانکی و متناسب با تکالیف قانونی پرداخت می‌شود به گفته مدیران بانک‌های استان، مددجویان کمیته امداد از جمله خوش حساب‌ترین مشتریان در پرداخت اقساط تسهیلات اشتغال‌زایی هستند.

لطفی با اشاره به میزان تسهیلات اشتغال از محل تبصره ۱۶ قانون به مددجویان این نهاد در استان بوشهر گفت: در سال گذشته از این محل ، ۳۰۰ میلیارد ریال در نظر گرفته شده بود که همه این تسهیلات تخصیص و جذب شده است.

وی ادامه داد: از این محل موفق شدیم حدود هزار و ۵۰۰ شغل را برای مددجویان این نهاد در استان بوشهر ایجاد کنیم که این شغل‌ها از ثبات و پایداری خوبی برخوردار است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر عنوان کرد: امسال از محل تبصره ۱۶ قانون ، ۹۷۰ میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال مددجویان کمیته امداد استان بوشهر در نظر گرفته شده که به دنبال ایجاد پنج هزار شغل هستیم.

لطفی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی، سال گذشته از محل تبصره ۱۶ فقط می‌توانستم تا ۲۰۰ میلیون ریال به ازاء ایجاد هر شغل به مددجویان تسهیلات پرداخت کنیم که امسال این میزان تا ۵۰۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

وی بیان کرد: برای این که تسهیلات اشتغال‌زایی در مسیر و مجرای قانونی هزینه شود ضمن نیازسنجی برای دادن این تسهیلات، نظارت کامل نیز بر اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی انجام می‌دهیم.

 انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*