سه شنبه, ۲۱ مرداد , ۱۳۹۹
22 ذو الحجة 1441
Tuesday, 11 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان
  • شناسه : 290817
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
  • منبع : تسنیم
سرمایه‌گذاری در حوزه ابزی‌پروری تنگستان افزایش می‌یابد
سرمایه‌گذاری در حوزه ابزی‌پروری تنگستان افزایش می‌یابد

سرمایه‌گذاری در حوزه ابزی‌پروری تنگستان افزایش می‌یابد

فرماندار تنگستان این شهرستان را قطب تولید آبزیان در عرصه میگو وماهی دانست و گفت: با توجه به ظرفیت‌های شیلاتی، سرمایه گذاری در حوزه ابزی‌پروری تنگستان افزایش می‌یابد.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ عبدالحسن رفیعی‌پور عصر امروز در جلسه کار گروه اشتغال ، اقتصاد مقاومتی و رونق تولید شهرستان تنگستان اظهارداشت :رونق تولید و اشتغال که واقعا نیاز به یک کار جهادی و پیگیری مستمر دارد با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی جامعه باید تلاش کنیم زمینه حضور بیش از پیش سرمایه گذاران را فراهم کنیم.

وی  با اشاره به اهمیت اشتغال و فراهم کردن زمینه‌های اشتغال پایدار خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه تنگستان دارای ظرفیت‌های بسیار خوب و خاصی در حوزه‌های شیلات ، صنعت ، کشاورزی و گردشگری است هرکدام از اینها ظرفیت‌ها بسیار خوب و قابل قبولی هستند که نیاز است مدیران مرتبط تلاش بیشتری برای ظرفیت سازی و تشویق سرمایه گذاران و فعال کردن واحدهای تولیدی غیرفعال را بعمل آورند.

فرماندار تنگستان تاکید کرد:باید زمینه‌هایی در شهرستان تنگستان فراهم کنیم که سرمایه گذاران بااطمینان خاطر ودلگرمی بیشتری برای سرمایه گذاری حضور یابند.

رئیس کارگروه اشتغال و رونق تولید تنگستان با اشاره به اینکه سرمایه گذاری بسیار خوبی در حوزه شیلات و آبزیان در شهرستان صورت گرفته و یا در حال انجام است افزود: امیدواریم با بهره برداری از این واحدهای تولیدی ضمن افزایش تولید، اشتغال‌زایی خوبی نیز صورت گیرد.

وی، تنگستان را قطب تولید آبزیان در عرصه میگو وماهی دانست و گفت: با توجه به ظرفیت‌های شیلاتی، سرمایه گذاری در حوزه ابزی‌پروری تنگستان افزایش می‌یابد.

بیشتر بخوانید

رفیعی‌پور با تاکید بر دعوت از متصدیان واحدهای تولیدی راکد، نیمه فعال و تملک شده توسط بانک‌ها تصریح کرد: مدیران جهاد ، صنعت و معدن و تجارت و شیلات برای فعال سازی واحدهای مذکور اقدام و با توجه به بسته‌های تشویقی دولت برای راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی راکد و تملک شده توسط بانک ها تسریع کنند.

فرماندار تنگستان با اشاره به تسهیلات پرداخت شده از محل اشتغال روستایی و تفاهم نامه با بانک سینا بیان کرد : جایگاه تنگستان در دریافت تسهیلات اشتغالزایی جایگاه بسیار خوبی است و امیدواریم با تکمیل و بهره برداری از واحدهایی که تسهیلات دریافت کرده‌اند وضعیت اشتغال شهرستان بهبود یابد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*