سه شنبه, ۱۷ تیر , ۱۳۹۹
17 ذو القعدة 1441
Tuesday, 7 July , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » بیانیه » خبر وسط
  • شناسه : 291063
  • ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۸:۲۹
آمریکا ارزشی برای اراده ملت‌ها قائل نیست
آمریکا ارزشی برای اراده ملت‌ها قائل نیست
بیانیه به‌مناسبت 13 آبان؛

آمریکا ارزشی برای اراده ملت‌ها قائل نیست

بسیج اصناف استان بوشهر در بیانیه ای ضمن اشاره به مقابله تاریخی دولت آمریکا با خواست و اراده ملت‌ها، از بازاریان استان بوشهر خواست همچون گذشته در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه شرکت کنند.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ بسیج اصناف استان بوشهر در بیانیه ای ضمن اشاره به مقابله تاریخی دولت آمریکا با خواست و اراده ملت‌ها، از بازاریان استان بوشهر خواست همچون گذشته که در صحنه های انقلاب حضوری آگاهانه داشتند، بار دیگر با حضور گسترده و فعال در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه، فریاد آزادی‌خواهی خود را سر دهند. متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

استکبار جهانی و در راس آن دولت جنگ طلب آمریکا، شکل گیری حکومتی مردمی و دینی در ایران را آسیبی بزرگ به منافع و هیمنه خود ارزیابی می‌نمود، لذا از سال‌ها پیش از انقلاب اسلامی با حمایت از دولت جنایت کار پهلوی در مقابل خواست ملت ایران ایستادگی کرد.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز با فتنه انگیزی‌های قومی و نژادی در چهارگوشه کشور و تلاش برای برنامه ریزی کودتا علیه انقلاب اسلامی و نیز با پناه دادن به شاه قاتل، نشان داد برخلاف شعار‌های عوام فریبانه خود هیچ ارزشی برای خواست ملت‌ها قائل نیست.

 البته دولت آمریکا در کمتر از دو قرن در سراسر جهان کارنامه‌ای کم نظیر از جنگ افروزی و جنایت علیه انسان‌ها دارد و از همین رو در جهان و خصوصا منطقه غرب آسیا مغضوب ملت هاست.

وقایع بزرگ تاریخی مانند، تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۳ در اعتراض به لایحه ی ننگین کاپیتولاسیون، کشتار وحشیانه و بی رحمانه ی دانش آموزان انقلابی به دست رژیم ظالم پهلوی در سال ۱۳۵۷، و تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ که مرکز توطئه و تدوین نقشه های شوم و اتاق فکر استکبار برای ضربه زدن به نظام اسلامی بود توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) که امام خمینی آن حادثه ی عظیم را انقلاب دوم نامیدند، نشان دهنده اهمیت این روز بزرگ در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است.

بدون شک ایمان، بصیرت، شور انقلابی و تشخیص صحیح و به موقع دانشجویان، نشأت گرفته از قیام کربلا و اندرزهای عاشورا بود که نقشه های شوم آمریکا برای اضمحلال، منزوی کردن و ضربه زدن به ایران اسلامی را در نطفه خفه ساخت.

توطئه ها و جنایت های دولت آمریکا هرگز از حافظه ی تاریخی ملت ایران به محاق فراموشی سپرده نخواهد شد و شعار مرگ بر آمریکا با مشت های گره کرده و با صلابت تر از گذشته طنین انداز خواهد گشت.

در این بیانیه ضمن گرامیداشت ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از عموم  مردم به ویژه قشر اصناف و بازاریان استان بوشهر خواسته می شود همچنان که در تمامی صحنه های انقلاب حضوری آگاهانه داشتند، نیز بار دیگر با حضور گسترده و فعال در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه، فریاد آزادی‌خواهی خود را سر دهند و بار دیگر با آرمان‌های شهدای گرانقدر و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تجدید میثاق کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*