پنج شنبه, ۱۲ تیر , ۱۳۹۹
12 ذو القعدة 1441
Thursday, 2 July , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 291294
  • ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
قدرت ورزشی دانشگاه پیام نور در مسابقات جهانی اثبات شده است
قدرت ورزشی دانشگاه پیام نور در مسابقات جهانی اثبات شده است
مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان بوشهر:

قدرت ورزشی دانشگاه پیام نور در مسابقات جهانی اثبات شده است

مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: دانشگاه پیام نور قدرت خود را در تمامی رشته ها به‌ خصوص با قهرمانی والیبال و نایب قهرمانی بسکتبال در مسابقات یونورسیاد جهان به‌ خوبی نشان داده است.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ سید عادل میری، مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان بوشهر و مسئول فنی و اجرایی مسابقات دو “رعد” با دهخدا، رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی درخصوص تعامل و راه های توسعه ورزش دانشگاهی دیدار کردند.

در این دیدار دهخدا ضمن تشکر از برگزاری مسابقات دو “رعد” و حضور فعال تیم های ورزشی دانشگاه پیام نور استان بوشهر در مسابقات کشوری، درمورد اهمیت ورزش دانشگاهی و نقشی که می تواند درسلامت قشر جوان و شناسایی افراد نخبه برای تیم های ملی کشورها داشته باشد بحث و گفتگو کردند.

درادامه این نشست سیدعادل میری، عضو کمیته فنی مسابقات ورزشی دانشگاه پیام نور کشور با ارائه گزارشی ازفعالیت های دانشگاه پیام نوراستان بوشهر گفت: امیدوارم بتوانیم با تقویت همکاری مشترک بین تمام دانشگاه ها و توسعه مناسبت های ورزش دانشجویان به وسیله تبادل تجارب و ایده ها، حضور در رویدادهای ورزشی مشترک را در سطوح مختلف فراهم کنیم.

میری افزود: دانشگاه پیام نور قدرت خود را در تمامی رشته ها به‌ خصوص با قهرمانی والیبال و نایب قهرمانی بسکتبال در مسابقات یونورسیاد جهان به‌ خوبی نشان داده است و این مسئله می‌تواند برای دانشگاه پیام نور و هم برای فدراسیون ملی در جهان ثمربخش باشد.

انتهای پیام/

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*