پنج شنبه, ۱۲ تیر , ۱۳۹۹
12 ذو القعدة 1441
Thursday, 2 July , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان
  • شناسه : 291337
  • ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
  • منبع : تسنیم
یادواره سرداران و ۲۰۰ شهید تنگستان ۱۴ آذرماه امسال برگزار می‌شود
یادواره سرداران و ۲۰۰ شهید تنگستان ۱۴ آذرماه امسال برگزار می‌شود

یادواره سرداران و ۲۰۰ شهید تنگستان ۱۴ آذرماه امسال برگزار می‌شود

دبیر کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر با اشاره به برگزاری این کنگره در دی‌ماه امسال در مرکز استان بوشهر گفت: در این راستا یادواره‌های شهدا در شهرستان‌ها برپا و یادواره سرداران و ۲۰۰ شهید تنگستان در ۱۴ آذرماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش “دانشجونیوز” ؛ سرهنگ علیرضا غریبی صبح امروز در نشست هماهنگی یادواره سرداران و ۲۰۰ شهید شهرستان تنگستان با تاکید بر نگه داشتن یاد و خاطره شهدای والامقام  از برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان خبر داد و اظهار داشت: از ۲ سال قبل مقدمات برگزاری کنگره سرداران و ۲ هزار و ۱۲۱ شهید استان بوشهر آغاز شده است.

وی استاندار بوشهر را به عنوان رئیس ستاد اجرایی این کنگره دانست و افزود: هماهنگی‌های لازم با فرمانداران ده‌گانه استان انجام تا تمامی شهرستان‌ها در اجرای مناسب یادواره شهدای هر شهرستان که به عنوان پیش نیاز برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر است مشارکت مناسبی داشته باشند.

دبیر کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر با اعلام این که هر ۱۰ سال یکبار کنگره شهدا در استان بوشهر برگزار می‌شود بیان کرد: دبیرخانه کنگره  سرداران و ۲۱۲۱  شهید استان بوشهر تعطیل نمی‌شود و به دنبال این هستیم که بین ۲ کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر آثار مهمی در عرصه‌های مختلف  تولید و جمع‌آوری شود.

سرهنگ غریبی از تولید آثار فاخر در راستای برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: یکی از مهمترین کارکرد این کنگره خلق آثاری از شهدا در قالب تالیفات است تا به عنوان یک میراث ارزشمند برای نسل‌هایی که دوران دفاع مقدس را درک نکرده‌اند و نسل‌های آینده به یادگار بماند.

وی از برگزاری یادواره شهدای تنگستان در ۱۴ آذرماه امسال خبر داد و بیان کرد: کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر در دی‌ماه امسال در مرکز استان بوشهر و در این راستا یادواره‌های شهدا در شهرستان‌ها برپا و یادواره سرداران و ۲۰۰ شهید تنگستان در ۱۴ آذرماه امسال برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: نیاز است که با یک فضاسازی محیطی و رسانه‌ای، اقشار مختلف جامعه و به خصوص جوانان در اجرای آن دخیل باشند.

۹ کارگروه در برگزاری یادواره ۲۰۰ شهید تنگستان تشکیل شده است

فرمانده سپاه امام علی(ع) شهرستان تنگستان هم با تاکید بر همکاری و مشارکت مردم در برپایی یادواره شهدا گفت: سعی ما این بوده که فضای عمومی شهرستان  تنگستان به سمتی پیش برود تا اقشار مختلف در برگزاری یادواره شهدا سهیم باشند.

سرهنگ احمد حیدری با بیان اینکه برنامه‌ریزی یادواره شهدابه ریاست فرمانداران در سطح استان تشکیل می‌شود خاطر نشان کرد: با هماهنگی فرماندار تنگستان به عنوان رئیس یادواره شهدا اقدام به تشکیل ۹ کارگروه  شده است.

وی، شهدا را مایه وحدت در سطح جامعه دانست و افزود:از زمانی که مراحل اجرایی یادواره سرداران و ۲۰۰ شهید تنگستان آغاز شده شاهد یک انسجام و هماهنگی بین مسئولان هستیم.

فرمانده سپاه امام علی(ع) شهرستان تنگستان از برگزاری یادواره شهدا حوزه‌ای، پایگاه بسیج و آبروی محله و اقشار خبر داد و بیان کرد: در این راستا مصاحبه با خانواده‌های شهدا، جمع آوری اسناد و مدارک شهدا، نام گذاری گروه‌های جهادی به نام شهدا، جمع آوری مدارک و اسناد شهدا و نام گذار حلقه‌های صالحین به نام شهدا تاکنون انجام شده است .

بیشتر بخوانید

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*