سه شنبه, ۲۱ مرداد , ۱۳۹۹
22 ذو الحجة 1441
Tuesday, 11 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 291663
  • ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۷
  • نویسنده : زهرا بهزادی
ما هیچ مشکلی برای منطقه آزاد کردن استان نداریم!
ما هیچ مشکلی برای منطقه آزاد کردن استان نداریم!
نشست نمایندگان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با دانشجویان

ما هیچ مشکلی برای منطقه آزاد کردن استان نداریم!

خدری: بوشهر با شرایط ویژه ای که دارد ، منطقه آزاد شدنش تنها راهکار برای بهبود پیشرفت این استان میباشد !

به گزارش دانشجو نیوز؛ به مناسبت روز دانشجو نشستی با نمایندگان استان بوشهر در مجلس  شورای اسلامی، به میزبانی دانشگاه پیام نور استان بوشهر برگزار گردید.

در شروع نشست، نمایندگان در مدت زمان اندکی به عنوان مقدمه ی جلسه سخنانی بیان کردند. آقای سعادت در شروع سخنان خود به تبیین جایگاه دانشجو در جامعه پرداخت.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: راه اندازی راه آهن برای استان بوشهر از اهمیت بالایی برخوردار است .

سعادت در بحث منطقه آزاد این گونه مطرح کرد: ما هیچ مشکلی برای منطقه آزاد کردن استان نداریم و در حال حاضر بحث مناطق ویژه مطرح هست که جای بحث و بررسی بیشتری دارد .

به دنبال سخنان نمایندگان، دانشجویان سوالات خود را این گونه مطرح کردند: «سه ماه مانده به انتخابات، بدانید و یقین داشته باشید که شما خادم ملت هستید به دنبال منطقه ی آزاد شدن بوشهر، در جریان هستید که قیمت مسکن سر به فلک کشیده است، قرار است منطقه ی آزاد چه گلی به سر مردم بزند؟ آیا مناطق آزاد شدن استان جز له شدن مردم زیر بار این همه فشار، ارزش دیگری هم دارد؟ »

پاسخ  خدری به این صورت بود: زمان اندک جلسه مجال برای پاسخ کامل به سوال شما نمیباشد. اما بوشهر با شرایط ویژه ای که دارد، منطقه آزاد شدنش تنها راهکار برای بهبود پیشرفت این استان می باشد.

سوال دیگری با مضمون :«شرایط امروز ایران محصول چیست ؟ مگر غیر از اینست که اثر تصمیمات و بی تدبیری مسئولین است ؟ هر آنچه می توانستید کردید، که امروز کشور عزیز ما به این حال و روز افتاده است.»مطرح شد که پاسخ  سعادت بدین شرح می باشد:  ما برای بحث کشاورزی، سد سازی کرده ایم و در حوزه ی کشاورزی تمام قوای خود را به کار گرفته ایم و تمام تلاش خود را کرده‌ایم.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*