۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها » گزارش
  • شناسه : 292142
  • ۰۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹
  • نویسنده : نازیلا رستمی
دوره علمی تخصصی مسیر در بوشهر شروع شد
دوره علمی تخصصی مسیر در بوشهر شروع شد

دوره علمی تخصصی مسیر در بوشهر شروع شد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بنت الهدی صدر بوشهر، در حاشیه این دوره و در گفتگو با خبرنگار دانشجونیوز به لزوم برگزاری چنین دوره هایی برای دانشجومعلمان اشاره کرد.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ دوره علمی تخصصی مسیر با حضور اساتید برجسته کشوری و تعدادی از دانشجومعلمان و اساتید دانشگاه فرهنگیان بنت الهدی صدر بوشهر در اردوگاه امامت بوشهر شروع شد.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بنت الهدی صدر بوشهر، در حاشیه این دوره و در گفتگو با خبرنگار دانشجونیوز به لزوم برگزاری چنین دوره هایی برای دانشجومعلمان اشاره کرد. مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بنت الهدی صدر بیان کرد: دوره مسیر با حضور ۶۱ دانشجوی دغدغه مند طی دو روز پنج شنبه و جمعه برگزار می شود.

زهرا شهنیایی اضافه کرد: دانشجویان شرکت کننده در این دوره ضمن انجام مصاحبه در این دوره پذیرفته شده اند. ما ضمن صحبت هایی که با مسئولین داشته ایم به توافق رسیده ایم که این دوره را جزو ساعت های ضمن خدمت دانشجومعلمان در نظر بگیریم.

شهنیایی هدف از برگزاری این دوره را اینگونه عنوان کرد: هدف ما از برگزاری این دوره، افزایش شناخت دانشجومعلمان نسبت به مسائل تخصصی آموزش و پرورش و تعمیق دیدگاه آنهاست.

وی در انتها اضافه کرد: این دوره با عنایت به شعارِ مسیر ابتدای مسیر ماست، در این دو روز خلاصه نمی شود. امیدواریم که بتوانیم در راستای تحقق انتظارات مقام معظم رهبری قدم برداریم.

نازیلا رستمی؛ انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*