دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
14 ذو الحجة 1441
Monday, 3 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط » دانشگاه ها » سیاسی
  • شناسه : 292565
  • ۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۹
  • نویسنده : محمد حاجیان پور
ترامپ از قمار جدید خود پشیمان خواهد شد/ سردار سلیمانی شهید زنده و امید امت اسلامی بود
ترامپ از قمار جدید خود پشیمان خواهد شد/ سردار سلیمانی شهید زنده و امید امت اسلامی بود
عبدالمحمد افروغ؛

ترامپ از قمار جدید خود پشیمان خواهد شد/ سردار سلیمانی شهید زنده و امید امت اسلامی بود

رئیس دانشگاه آزاد واحد دشتستان ضمن عرض تسلیت به مقام معظم رهبری و خانواده سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تمامی رزمندگان اسلام، آمریکا را نماد سلطه و استکبار جهانی معرفی کرد.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ رئیس دانشگاه آزاد واحد دشتستان در مصاحبه با خبرنگار دانشجونیوز ضمن عرض تسلیت به مقام معظم رهبری و خانواده سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تمامی رزمندگان اسلام بیان کرد: ایالات متحده آمریکا، بزرگ ترین و اصلی ترین حامی تروریسم و نماد سلطه و استکبار جهانی است. ترامپ از قمار جدید خود پشیمان خواهد شد.

آمریکایی ها ضربات زیادی از محور مقاومت خورده بودند

عبدالمحمد افروغ در رابطه با آمریکا اظهار داشت: آمریکایی ها حامی القائده و داعش بودند و برای اداره و کنترل منطقه خلیج فارس نقشه های مختلف و بساری طرح کرده بودند که با هوشیاری و بیداری و اقدام مناسب پاسداران انقلاب اسلامی و سردار رشید اسلام سلیمانی ناکام ماندند. آن ها ضربات زیادی از محور مقاومت خورده بودند. از طرفی رئیس جمهور قمارباز و احمق آمریکا به دنبال بهره برداری از این موضوع است.

افروغ با بیان اینکه انتقام این جنایت قطعی و سخت خواهد بود بیان کرد: این نشان دهنده حماقت و نادانی و اوج رذیلت و پستی و شقاوت اوست و ان شاءالله پایانی بر آمریکا است. خون بزرگی بر زمین ریخته شده و باید انتقام آن سخت، کوبنده و نابود کننده رژیم غاصب صهیونیستی باشد. از طرفی آمریکا باید از عراق و منطقه اخراج شوند.

 سلیمانی مایه امید همه آزادی خواهان و مستضعفین جهان بود

وی در ادامه گفت: این حق امت اسلامی و محور مقاومت است که در مقابل این اقدام و اعلان جنگ آمریکا، اقدام متقابلیِ مناسب و پشیمان کننده بدهد. این حقوق مسلم محور مقاومت از منظر موازین بین المللی است. سردار سلیمانی شهید زنده و امید امت اسلامی بود. هر وقت نام او برده می شد، مایه امید همه آزادی خواهان و مستضعفین جهان بود.

رئیس دانشگاه آزاد واحد دشتستان در پایان اضافه کرد: سلیمانی شهید امت اسلامی است. خون او نشانه ای بر تحول تاریخ در مسیر حرکت محور مقاومت و ان شاءالله آزادی فلسطین است. به برکت خون پاک شهید سلیمانی پیروزی های محور مقاومت افزایش پیدا خواهد کرد. شاگردان و تربیت یافتگان مکتب حسینی و سردار سلیمانی، راه او را ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*