۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط » دل نوشته دانشجویی
  • شناسه : 292623
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۶:۴۱
  • نویسنده : فاطمه عبدالهی
زخمی که به قلبمان نشسته، التیام ناپذیر است و ابدی!
زخمی که به قلبمان نشسته، التیام ناپذیر است و ابدی!
دل نوشته؛ فاطمه عبدالهی

زخمی که به قلبمان نشسته، التیام ناپذیر است و ابدی!

حاج قاسم در فراق تو نوشتن کاری است بس دشوار و تلخ...!

به گزارش “دانشجونیوز“؛ به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، یادداشت ها، دل نوشته ها و شعرهای بسیاری برای سردار ایرانی نوشته شده است. یکی از این نوشته ها، دل نوشته فاطمه عبدالهی جانشین فرمانده بسیج خواهران روستای قلعه سفید و از فعالان حوزه بسیج فاطمه الزهرا دشتستان است.

بسم الله القاصم الجبارین…

حاج قاسم… کربلایی… فاتح روح و جان ما؛ در فراق تو نوشتن کاری است بس دشوار و تلخ…! تلخ تر از فراق پدر و مادر… زخمی که به قلبمان نشسته، التیام ناپذیر است و ابدی! کجایند مردان مرد…؟ کجاست امام ما…؟ کجاست بهشتی؟ کجاست چمران؟ کجاست حاج احمد کاظمی؟ گریه امان که نمی دهد هیچ… بی قرارمان نیز کرده…

گریه نه از ضعف بلکه از خشم، دلتنگی و از نبودن شماست… شما ولی نیستید… حاج قاسم؛ قسم… قسم به خون پاکت، قسم به بدن أربا أربایت، قسم به سرِ جدا از بدنت حاج قاسم، قسم به برق چشمان گیرایت حاجی… کاخ سفیدشان، حیفا و تلاویوشان، ریاض و لندنشان را از صفحه ی روزگار محو می کنیم.

خنده های بر روی لب هایشان را خشک و چشمانشان را گریان می کنیم! و حاشا و امان از شما…! حاشا از غیرتِ ناغیرتِ مردانِ نامرد، امان از کلمه نابخردانه ای که از دهان نجستان خارج شود! امان از گوشه نگاهی که به خاک آمریکا و دست نشانده های پلیدش داشته باشید. کمرمان شکست، درست… اما استخوان هایتان را می شکنیم…!

ما با شما پدر کشتگی داریم!

فاطمه عبدالهی؛ انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*